SET prikrývky a vankúše SUMMER 140x200, 70x90cm

Táto súprava Luxus plus sa skladá z letnej prikrývky a guľôčkového vankúša. Prikrývka je vzdušná a ľahká a vankúš je vybavený zipsom pre ľahké prispôsobenie gramáže vankúše.
62,60 €
S DPH
Množstvo
Na sklade - doručíme do 5-7 pracovných dní

Zloženie paplónu: povrch - 100% polyester (Microfibre), výplň - 100% polyester (duté vlákno)

Zloženie vankúša: povrch - 100% polyester (Microfibre), výplň - 100% polyester (duté vlákno - Unico),

pomocný materiál - 100% polypropylén (netkanná textílie)

Rozmery paplónu a vankúša do obliečky: 140x200, 70x90cm

Teplota prania 60 °, sušenie v bubnovej sušičke na zníženú teplotu.

Hmotnosť výplne (gramáž):

paplón: 450g na celý rozmer výrobku, vankúš: 900g guľôčkového dutého vlákna

Farba paplónu a vankúša: biela

  • Povrchovým materiálom súprav Luxus plus je tkanina (microfibre) vyrobená zo 100% polyesteru. Táto tkanina je charakteristická vysokou hustotou priadzí a svojím broskyňovým omakom. Tento omak je docielený počesaním jednej strany tkaniny.
  • Výplňovým materiálom je vysoko kvalitné duté vlákno - 100% polyester a u vankúša guličkové duté vlákno, ktoré vďaka svojim dutinám zaisťuje spotrebiteľovi hrejivosť pri spánku. U všetkých prikrývok a vankúšov uvádzame plošnú hmotnosť (gramáž) iba výplňového materiálu a to na celý rozmer výrobku.
  • Súprava Luxus plus možno prať v automatickej práčke a potom sušiť v bubnovej sušičke. Odporúčame zákazníkovi, aby dodržiaval symboly údržby, ktoré sú uvedené na textilnej etikete našitej na každom výrobku.
  • Súprava Luxus plus je prešitá panelovým vzorom, vďaka ktorému je dostatočne zabezpečená výplň proti posunu. Prikrývky sú potom lemované na špeciálnom lemovacom prešívacom stroji.
  • Rúno dutých vlákien vo vnútri prikrývky je veľmi vzdušné a ľahké. Guličkové duté vlákno UNICOR patrí medzi nejkavlitnejšie výplňové materiály pre výrobu vankúšov nielen v SR.
Kvalitex
632026479955
10 položky

Data sheet

Vyberte si rozmer:
140x200, 70x90cm

Mohlo by vás zaujať aj