Damaškové obliečky | 100% egyptská bavlna | SvetObliečok.sk

Damaškové obliečky

Damašková posteľná bielizeň je vyjadrením maximálneho pohodlia a luxusu. Pevná štruktúra tkania, desiatky zaujímavých vzorov a tiež aj atypické rozmery. Damaškové obliečky rozhodne nemôžu chýbať vo vašej spálni.

 

Damašková posteľná bielizeň v rôznych farbách

Nenechajte sa pri výbere vašich nových obliečok nijako obmedzovať. Damaškové obliečky u nás nájdete v desiatkach rôznych farebných vyhotoveniach, pričom na výber je aj z mnohých vzorov. Vyberiete si niektorý zo žakárových vzorov alebo uprednostníte skôr klasiku, akou je bezpochyby atlas grádl? Konkrétny výber necháme už na vašom uvážení, v každom prípade sa môžete spoľahnúť na maximálnu jemnosť a kvalitu.

 

Damaškové obliečky sú vhodné na leto aj na zimu

Damaškové návliečky na paplóny a vankúše nie je iba o luxusnom vzhľade, ale aj o maximálnom pohodlí a úžitkových vlastnostiach. Damaškové posteľné obliečky sú totiž aj veľmi praktické. Dajú sa ľahko čistiť, sú odolné voči nečistotám a vďaka 100 % bavlne sa môžete spoľahnúť aj na ich výdrž. Damaškové obliečky navyše obstoja počas horúcich letných dní, ale aj mrazivých zimných nocí, takže sa na ne môžete spoľahnúť po celý rok.

 

Francúzske rozmery a damaškové obliečky

Patríte medzi tých, ktorí preferujú francúzske rozmery posteľných obliečok? Tak potom sa nemusíte pri výbere nijako obmedzovať, pretože damaškovú posteľnú bielizeň ponúkame aj v týchto rozmeroch. Navyše, damaškové obliečky vám radi upravíme presne na mieru, takže ani v prípade atypických vankúšov či paplónov nepoznáme prakticky žiadne limity.

Damaškové obliečky

Najpredávanejšie

  1. Finezza bambusový damašek modrá

    Luxusný bambusový damašek z kolekcie Finezza v nádhernej modrej farbe s nadčasovým dizajnom. Doprajte si maximálne...
    Na sklade - doručíme do 2 pracovných dní
    89,00 €
Mriežka
Zoznam

Dostupných 6 produktov.

Zobrazuje sa 1-6 z 6 položiek

Aktívne filtre