Vankúš guličkový Luxus plus zips 45x60cm 400g biely

Vankúš Luxus plus o rozmere 45x60cm je možné použiť samostatne alebo ako druhý vankúš k rozmeru 70x90cm. Ďalšie využitie je vďaka jeho veľkosti ako vankúš k detskej prikrývke. Vankúše sú mäkké a vyznačujú sa dlhou životnosťou.
19,90 €
S DPH
Množstvo
Na sklade - doručíme do 5-7 pracovných dní

Zloženie vankúše: povrch - 100% polyester (microfibre), výplň - 100% polyester (guličkové duté vlákno),

                              pomocný materiál - 100% polypropylén (netkanná textílie)

Vankúš vhodný pre rozmer obliečky: 45x60cm

Teplota prania 60°, sušenie v bubnovej sušičke na zníženú teplotu.

Hmotnosť výplne (gramáž): 400g na celý rozmer výrobku

Farba vankúša: biela

  • Vankúše s rozmerom 45x60cm môže zákazník použiť ako klasický vankúš. Je ho možné použiť aj ako detský vankúš. Vankúš je v predaji buď samostatne alebo je možné ho zakúpiť aj s detskou prikrývkou do detskej postieľky.
  • Povrchovým materiálom vankúše Luxus plus je tkanina (microfibre) vyrobená zo 100% polyesteru. Táto tkanina je charakteristická vysokou hustotou priadzí a svojím broskyňovým omakom. Tento omak je docielený počesaním jednej strany tkaniny.
  • Výplňovým materiálom je vysoko kvalitné guličkové duté vlákno - 100% polyester, ktoré vďaka svojim vlastnostiam nezľahne a je možné ho ľahko vyklepať. U všetkých vankúšov uvádzame plošnú hmotnosť (gramáž) iba guličkového výplňového materiálu a to na celý rozmer výrobku.
  • Vankúše sa dajú prať v automatickej práčke a potom sušiť v bubnovej sušičke. Odporúčame zákazníkovi, aby dodržiaval symboly údržby, ktoré sú uvedené na textilnej etikete našitej na každom výrobku.
  • Vankúše Luxus plus sú prešité panelovým vzorom. Vankúše sú potom pri konečnom šití vybavené zipsom.
  • Vankúše so zipsom sú veľmi praktickými výrobkami, kde je možné vo vankúši prispôsobiť množstvo výplne podľa priania a potreby zákazníka. Netkanná textília je veľmi dôležitým materiálom u vankúšov. Hlavnou funkciou tohto materiálu je zabránenie spojenia rúna s guličkovým vláknom. Značkové guličkové vlákno patrí medzi najkvalitnejšie výplne používané do vankúšov.
Kvalitex
6446055020
10 položky

Data sheet

Rozmery vankúša
45x60cm

Mohlo by vás zaujať aj