Paplon do detskej postieľky Luxus plus biely

Detská perinka je plne protialergická a vďaka svojim vlastnostiam veľmi ľahká a zároveň hrejivá pre bábätko. Výplňovým materiálom detskej deky je vysoko kvalitné duté vlákno.

26,60 €
S DPH
Množstvo
Na sklade - doručíme do 5-7 pracovných dní

Zloženie perinky: povrch - 100% polyester (microfibre), výplň - 100% polyester (duté vlákno)

Rozmer detskej perinky: 90x135cm

Teplota prania 60 °

Plošná hmotnosť výplne (gramáž): prikrývka - 300g / m2, 370g na celý rozmer výrobku

Farba prikrývky: biela

  • Detská perinka je plne protialergiké a zaisťujú bábätku spokojný a príjemný spánok.
  • Povrchovým materiálom detské deky je tkanina (microfibre) vyrobená zo 100% polyesteru. Táto tkanina je charakteristická vysokou hustotou priadzí a svojím broskyňovým omakom. Tento omak je docielený počesaním jednej strany tkaniny.
  • Výplňovým materiálom je vysoko kvalitné duté vlákno - 100% polyester, ktoré vďaka svojim dutinám zaisťuje bábätku hrejivosť pri spánku. U všetkých prikrývok a vankúšov uvádzame plošnú hmotnosť (gramáž) iba výplňového materiálu a to na celý rozmer výrobku.
  • Detské perinky a vankúše sa dajú prať v automatickej práčke. Odporúčame zákazníkovi, aby dodržiaval symboly údržby, ktoré sú uvedené na textilnej etikete našitej na každom výrobku.
  • Detské prikrývky sú prešité panelovým vzorom, vďaka ktorému je dostatočne zabezpečená výplň proti posunu. Prikrývky sú potom lemované na špeciálnom lemovacom stroji.
Kvalitex
4113501020
10 položky

Data sheet

Rozmery paplóna
90x135cm

Mohlo by vás zaujať aj