Anatomický vankúš s pamäťovou penou 45x60 + 12cm so zipsom

Bolesť chrbta a krku je určite nepríjemný problém a trápi mnohých z nás. Zabráňte bolesti pomocou anatomického vankúša z pamäťovej peny.
55,30 €
S DPH
Množstvo
Na sklade - doručíme do 5-7 pracovných dní

  • Zloženie vankúša:

    Korpus so zipsom - látka 100% polyesterové mikrovlákno, tepelne spojené duté vlákno a netkaná textília

    Výplň vankúša - špeciálna viskoelastická pamäťová pena s perforáciou 45x60+12cm
  • Rozmer vankúša: 45x60x12cm

  • Teplota prania: korpus vankúša so zipsom 60°C, výplň možno prať len v ruke

  • Farba vankúša: biela

Zloženie a použitie anatomického vankúša

Anatomický vankúš je určite vhodný na použitie nielen pri bolestiach chrbta. Vankúš je vhodný ako prevencia a pre každého, kto uprednostňuje zdravý a spokojný spánok. Vďaka perforovanej (bunkovej) štruktúre lenivej (pamäťovej) peny relaxačné a ortopedické vankúše vynikajú úžasným prispôsobením sa vašej ležiacej krčnej chrbtici. Na tomto vankúši si určite veľmi ľahko nájdete vhodnú polohu. Na tomto vankúši môžete ležať na chrbte, na bruchu alebo dokonca na boku. Prešité telo (poťah), ktoré je vybavené zipsom, poskytuje veľmi príjemný pocit zmäkčenia vašej hlavy. Mäkkosť a príjemný pocit zaisťuje 150g/m2 náplň z tepelne viazaného dutého vlákna.

Ďalšou veľkou výhodou anatomického vankúša je možnosť použitia štandardných obliečok na vankúš v rozmere 45x60cm, ktoré sú bežne dostupné. Už nemusíte zháňať žiadne špeciálne tvarované obliečky.

Údržba anatomického vankúša

Máte obavy z údržby vankúša z pamäťovej peny? Vôbec sa nemusíte obávať. Telo (poťah) vankúša má zips a vnútornú pamäťovú penu je možné veľmi ľahko vybrať z tela a vyčistiť ju samostatne. Vonkajší korpus vankúša je však najšpinavší a dá sa veľmi ľahko vyprať aj pri 60°C.

Ako prať pamäťovú penu? Odporúčame len namočiť do vlažného šampónového kúpeľa a potom ručne vyžmýkať. Nezabudnite nechať viskóznu penu vyschnúť. Bude to trvať maximálne 1 noc.

Vlastné testovanie a skúsenosti

Vankúše z anatomickej pamäťovej peny sme poskytli na testovanie niekoľkým zákazníkom a získali sme 100 % pozitívne skúsenosti. Mám aj vlastné skúsenosti a na tomto vankúši spím už viac ako pol roka. Všetko, čo chceme priniesť na trh, pre vás starostlivo testujeme a skúšame.

Kvalitex
6246055020
10 položky

Data sheet

Rozmery vankúša
45x60cm

Mohlo by vás zaujať aj