Vankúšik guličkový Luxus plus zips 50x50cm 450g biely

Vankúš Luxus plus v rozmere 50x50 cm sa tiež nazýva ako dekoratívny a jeho využitie je naozaj viac účelné. Vankúšik je plnený guličkovým vláknom a vyrábame ho so zipsom. Vankúše Luxus plus obsahujú vysoko kvalitné guličkové duté vlákno. U vankúšov so zipsom je možné prispôsobiť hmotnosť výplne podľa potreby zákazníka.
15,80 €
S DPH
Množstvo
Na sklade - doručíme do 5-7 pracovných dní

Zloženie vankúše: povrch - 100% polyester (microfibre), výplň - 100% polyester (guličkové duté vlákno),

                              pomocný materiál - 100% polypropylén (netkanná textílie)

Vankúš vhodný pre rozmer obliečky: 50x50cm

Teplota prania 60°, sušenie v bubnovej sušičke na zníženú teplotu.

Hmotnosť výplne (gramáž): 450g na celý rozmer výrobku

Farba vankúša: biela

  • Vankúš Luxus plus o rozmere 50x50cm možno využiť ako klasický vankúš, ale aj ako výplň do dekoračného povlaku, ktorý spríjemní dizajn vašej izby.
  • Povrchovým materiálom vankúše Luxus plus je tkanina (microfibre) vyrobená zo 100% polyesteru. Táto tkanina je charakteristická vysokou hustotou priadzí a svojím broskyňovým omakom. Tento omak je docielený počesaním jednej strany tkaniny.
  • Výplňovým materiálom je vysoko kvalitné guličkové duté vlákno - 100% polyester, ktoré vďaka svojim vlastnostiam nezľahne a je možné ho ľahko vyklepať. U všetkých vankúšov uvádzame plošnú hmotnosť (gramáž) iba guličkového výplňového materiálu a to na celý rozmer výrobku.
  • Vankúše sa dajú prať v automatickej práčke a potom sušiť v bubnovej sušičke. Odporúčame zákazníkovi, aby dodržiaval symboly údržby, ktoré sú uvedené na textilej etikete našitej na každom výrobku.
  • Vankúše Luxus plus sú prešité panelovým vzorom. Vankúše sú potom pri konečnom šití vybavené zipsom.
  • Vankúše so zipsom sú veľmi praktickými výrobkami, kde je možné vo vankúši prispôsobiť množstvo výplne podľa priania a potreby zákazníka. Netkanná textília je veľmi dôležitým materiálom u vankúšov. Hlavnou funkciou tohto materiálu je zabránenie spojenia rúna s guličkovým vláknom. Guličkové vlákno patrí medzi najkvalitnejšie výplne používané do vankúšov.
Kvalitex
6455001020
10 položky

Mohlo by vás zaujať aj