Francúzská perina Luxus plus celoročný 200x200cm biely

Celoročný francúzský paplón Luxus plus obsahuje výplň z vysoko kvalitného dutého vlákna. Francúzskou prikrývkou je myslený dvojposteľový paplón. Vďaka vlastnej výrobe môžeme ponúknuť širokú škálu rozmerov. Francúzske paplóny Luxus plus ponúkame v štandardnej aj predĺženej dĺžke.
58,30 €
S DPH
Množstvo
Na sklade - doručíme do 5-7 pracovných dní

Zloženie prikrývky: povrch - 100% polyester (microfibre), výplň - 100% polyester (duté vlákno)

Paplón vhodný pre rozmer obliečky: 200x200cm

Plošná hmotnosť (gramáž): 300g / m2, 1200g pre celý rozmer paplóny

Teplota prania 60°, sušenie v bubnovej sušičke na zníženú teplotu.

Farba prikrývky: biela

  • Francúzske paplóny Luxus plus vyrábame v rôznych rozmeroch a v štandardných aj predĺžených dĺžkach.
  • Povrchovým materiálom francúzskeho paplónu Luxus plus je tkanina (microfibre) vyrobená zo 100% polyesteru. Táto tkanina je charakteristická vysokou hustotou priadzí a svojím broskyňovým omakom. Tento omak je docielený počesaním jednej strany tkaniny.
  • Výplňovým materiálom je vysoko kvalitné duté vlákno - 100% polyester, ktoré vďaka svojim dutinám zaisťuje spotrebiteľovi hrejivosť pri spánku. U všetkých prikrývkách uvádzame plošnú hmotnosť (gramáž) iba výplňového materiálu a to na celý rozmer výrobku.
  • Francúzske paplóny Luxus plus sa dajú prať v automatickej práčke a potom sušiť v bubnovej sušičke. Odporúčame zákazníkovi, aby dodržiaval symboly údržby, ktoré sú uvedené na textilnej etikete našitej na každom výrobku.
  • Francúzske paplóny Luxus plus sú prešité panelovým vzorom, vďaka ktorému je rúno dutého vlákna dostatočne zabezpečené proti posuvu.
  • Paplóny Luxus plus sú vhodné pre alergikov a to prevažne vďaka veľmi jednoduchej údržbe produktu.
Kvalitex
6320120155020
10 položky

Data sheet

Rozmery paplóna
200x200cm

Mohlo by vás zaujať aj