Letna perina Luxus plus 140x200cm biela

Letný paplón Luxus plus je vďaka použitej vrstve dutého vlákna veľmi ľahký a príjemný prevažne pre letné obdobie. Zákazníkovi prináša veľmi príjemnú klímu. Povrchom paplónov je veľmi jemná a hustá mikrovláknová tkanina.
35,80 €
S DPH
Množstvo
Na sklade - doručíme do 5-7 pracovných dní

Zloženie prikrývky: povrch - 100% polyester (microfibre), výplň - 100% polyester (duté vlákno)

Paplón vhodný pre rozmer obliečky: 140x200cm

Teplota prania 95 °, sušenie v bubnovej sušičke na zníženú teplotu.

Plošná hmotnosť výplne (gramáž): 150g / m2, 450g na celý rozmer výrobku

Farba prikrývky: biela

  • Letný paplón Luxus plus je charakteristický svojou vzdušnosťou a ľahkosťou prevažne v letnom období. Z tohto dôvodu je použitá len jedna vrstva termicky spájaného dutého vlákna.
  • Povrchovým materiálom prikrývky Luxus plus je tkanina (microfibre) vyrobená zo 100% polyesteru. Táto tkanina je charakteristická vysokou hustotou priadzí a svojím broskyňovým omakom. Tento omak je docielený počesaním jednej strany tkaniny.
  • Výplňovým materiálom je vysoko kvalitné duté vlákno - 100% polyester, ktoré vďaka svojim dutinám zaisťuje spotrebiteľovi príjemný spánkek. U všetkých paplónov uvádzame plošnú hmotnosť (gramáž) iba výplňového materiálu a to na celý rozmer výrobku.
  • Letné prikrývky Luxus plus sa dajú prať v automatickej práčke a potom sušiť v bubnovej sušičke. Odporúčame zákazníkovi, aby dodržiaval symboly údržby, ktoré sú uvedené na textilnej etikete našitej na každom výrobku.
  • Letný prikrývky Luxus plus sú prešité panelovým vzorom, vďaka ktorému je dostatočne zabezpečená výplň proti posunu. Prikrývky sú potom lemované na špeciálnom šijacom stroji.
Kvalitex
6320255020
10 položky

Data sheet

Rozmery paplóna
140x200cm