Predĺžená perina ALOE VERA DUO 140x220cm biela

Predĺžená prikrývka Aloe vera Duo obsahuje dve samostatné prikrývky letnej a celoročnej výplne. Paplón je vhodný pre celoročné použitie, kde je možné prikrývku rozdeliť na letnú, strednú alebo spojiť na zimnú hrejivosť. Prikrývka je spojená zipsovým uzáverom po celom obvode prikrývky. Mikrovláknová tkanina obsahuje výťažok z Aloe vera (Aloe pravá), ktorá má na pokožku zákazníka zmäkčujúci vplyv.

125,60 €
S DPH
Množstvo
Na sklade - doručíme do 5-7 pracovných dní

Zloženie prikrývky: povrch - tkanina 100% polyester mikrovlákno + výťažok z Aloe vera

                               výplň - 100% polyester (duté vlákno)

Paplón vhodný pre rozmer obliečky: 140x220cm

Teplota prania 60°, sušenie v bubnovej sušičke na zníženú teplotu.

Plošná hmotnosť výplne (gramáž): 450g/m2, 1430g na celý rozmer výrobku

Farba prikrývky: biela

  • Duo prikrývka Aloe vera obsahuje dve samostatné prikrývky letnej a celoročnej výplne. Tieto dve samostatné prikrývky sú spojené zipsovým uzáverom po celom obvode pokrývky. Prikrývka je vhodná na celoročné použitie vďaka možnosti oddelenia prikrývok.
  • Letná prikrývka obsahuje výplň 150g/m² a celoročnú 300g/m². V prípade spojenia oboch prikrývok zipsom, je celková plošná hmotnosť 450g/m² alebo aj 1430g na celý rozmer prikrývky. Upozorňujeme, že plošné hmotnosti (gramáže) uvádzame s veľkou presnosťou a bez povrchového materiálu. Povrchová tkanina na hrejivosť prikrývky nemá dôležitý efekt.
  • Prikrývky a vankúše Aloe Vera sú vyrobené našou vlastnou výrobou. Používame iba overené a kvalitné materiály, ktoré sú priebežne kontrolované.
  • Rastlina Aloe Vera (Aloe pravá) sa používala už v starom Egypte, kedy ju ženy využívali na skrášlenie pleti. Ďalšími, ktorí využívali liečivé účinky tejto rastliny, boli indiáni.
  • Povrchový materiál (tkanina) z mikrovlákien je obohatený výťažkom z Aloe Vera, kde tento výťažok z liečivej rastliny prináša konečnému zákazníkovi zdravý spánok. Môže pôsobiť zmäkčujúcim vplyvom na pokožku spiaceho človeka a to aj cez bavlnené obliečky.
  • Vďaka použitiu tkaniny z mikrovlákna vyniká prikrývka vysokým komfortom pre omak a zároveň je tkanina veľmi hustá a jemná. Tkanina má z lícnej strany broskyňový omak.
  • Výplňou prikrývok Aloe Vera je vysoko kvalitné duté vlákno. Toto duté vlákno prináša zákazníkovi veľmi hrejivý, ale zároveň vďaka ľahkosti použitého rúna dutého vlákna príjemný spánok. Rúno dutého vlákna je termicky pojené, teda vydrží pri každodennom spánku zákazníkovi dlhé roky.
  • Prikrývky aj vankúše Aloe Vera vyrábame iba v bielej farbe a sú vhodné pre alergikov.
Kvalitex
6222055
10 položky

Data sheet

Rozmery paplóna
140x220cm

Mohlo by vás zaujať aj