Vankúš ALOE VERA zips 400g 45x60cm biely

Vankúše Aloe vera sú vyrobené českou výrobou značky Kvalitex. Mikrovláknová tkanina obsahuje výťažok z Aloe vera (Aloe pravá), ktorá má na pokožku zákazníka zmäkčujúci vplyv. Vankúše sú vhodné pre našich najmenších a to vďaka detskému rozmeru. Ďalšie využitie vankúša je ako doplnkový vankúš ku štandardnému rozmeru 70x90cm.

21,50 €
S DPH
Množstvo
Na sklade - doručíme do 5-7 pracovných dní

Zloženie vankúša: povrch - tkanina 100% polyester mikrovlákno + výťažok Aloe vera

                              výplň - 100% polyester (guličkové duté vlákno)

                              pomocný materiál - 100% polypropylén (netkaná textília)

Vankúš vhodný pre rozmer obliečky: 45x60cm

Teplota prania 60 °, sušenie v bubnovej sušičke na zníženú teplotu.

Hmotnosť výplne (gramáž): 400g na celý rozmer výrobku

Farba prikrývky: biela

  • Vankúše Aloe Vera sú vyrobené našou vlastnou výrobou. Používame iba overené a kvalitné materiály, ktoré sú priebežne kontrolované.
  • Rastlina Aloe Vera (Aloe pravá) sa používala už v starom Egypte, kedy ju ženy využívali na skrášlenie pleti. Ďalšími, kto využívali liečivé účinky tejto rastliny, boli indiáni.
  • Povrchový materiál (tkanina) z mikrovlákien je obohatený výťažkom z Aloe Vera, kde tento výťažok z liečivej rastliny prináša konečnému zákazníkovi zdravý spánok. Môže pôsobiť zmäkčujúcim vplyvom na pokožku spiaceho človeka a to aj napriek bavlnenej obliečky.
  • Výplňovým materiálom vankúšov Aloe Vera je vysoko kvalitné duté vlákno guličkového prierezu, ktoré je charakteristické svojou vysokou stabilitou a nezľahne. Guličkové duté vlákno patrí medzi najkvalitnejšie materiály, používané ako výplň do vankúšov.
  • Vankúše Aloe Vera vyrábame iba v bielej farbe a sú vďaka svojmu zloženiu vhodné pre alergikov.

 

  • Aký je asi ideálny spánok? Hovorí sa, že muži majú radi viac pod hlavou, preto je pre nich ideálne riešenie používať vankúš 70x90 , 50x70 alebo 45x60cm. Pre ženy, ktoré majú radšej menej pod hlavou je ideálny buď vankúš 70x90cm 700g, ale aj 50x70cm. Vďaka zipsovému uzáveru si môže zákazník guličkovú náplň doplniť a prispôsobiť si tak pohodlie svojim potrebám.
Kvalitex
6146055
10 položky

Data sheet

Rozmery vankúša
45x60cm