Vankúš ALOE VERA Alaska zips 900g 70x90cm biely

Vankúše Aloe vera sú vyrobené českou výrobou značky Kvalitex. Mikrovláknová tkanina obsahuje výťažok z Aloe vera (Aloe pravá), ktorá má na pokožku zákazníka zmäkčujúci vplyv. Vankúše Alaska obsahujú tkaninový obal, v ktorom je vložené guličkové duté vlákno a s týmto obalom sa dá ľahko manipulovať pri ošetrovaní a praní.

41,30 €
S DPH
Množstvo
Na sklade - doručíme do 5-7 pracovných dní

Zloženie vankúša: povrch - tkanina 100% polyester mikrovlákno + výťažok Aloe vera

                              výplň - 100% polyester (guličkové duté vlákno)

                              pomocný materiál - 100% polypropylén (netkaná textília)

Vankúš vhodný pre rozmer obliečky: 70x90cm

Teplota prania 60 °, sušenie v bubnovej sušičke na zníženú teplotu.

Hmotnosť výplne (gramáž): 900g na celý rozmer výrobku

Farba vankúša: biela

  • Vankúše Aloe Vera sú vyrobené našou vlastnou výrobou. Používame iba overené a kvalitné materiály, ktoré sú priebežne kontrolované.
  • Rastlina Aloe Vera (Aloe pravá) sa používala už v starom Egypte, kedy ju ženy využívali na skrášlenie pleti. Ďalšími, kto využívali liečivé účinky tejto rastliny, boli indiáni.
  • Povrchový materiál (tkanina) z mikrovlákien je obohatený výťažkom z Aloe Vera, kde tento výťažok z liečivej rastliny prináša konečnému zákazníkovi zdravý spánok. Môže pôsobiť zmäkčujúcim vplyvom na pokožku spiaceho človeka a to aj napriek bavlnenej obliečky.
  • Výplňovým materiálom vankúšov Aloe Vera je vysoko kvalitné duté vlákno guličkového prierezu, ktoré je charakteristické svojou vysokou stabilitou a nezľahne. Guličkové duté vlákno patrí medzi najkvalitnejšie materiály, používané ako výplň do vankúšov.
  • Vankúše Aloe vera ALASKA zips obsahujú guličovú výplň, ktorá je zašitá v samostatnom povlaku z tkaniny. Tento povlak je opatrený zipsovým uzáverom, vďaka ktorému si zákazník môže prispôsobiť naplnenie vankúša sám a je vyrobený z tkaniny mikrovlákno, nie z tkaniny Aloe vera.
  • Vankúše Aloe Vera vyrábame iba v bielej farbe a sú vďaka svojmu zloženiu vhodné pre alergikov
Kvalitex
6279955
10 položky

Data sheet

Rozmery vankúša
70x90cm

Mohlo by vás zaujať aj