Francúzská perina Luxus plus letná 220x200cm biela

Letný francúzsky paplón Luxus navyše obsahuje výplň z vysoko kvalitného dutého vlákna. Francúzskou prikrývkou je myslená dvojposteľová prikrývka. Vďaka vlastnej výrobe môžeme ponúknuť rozmery podľa priania zákazníka.
48,20 €
S DPH
Množstvo
Na sklade - doručíme do 5-7 pracovných dní

Zloženie paplónu: povrch - 100% polyester (mikrovlákno), výplň - 100% polyester (duté vlákno)

Prikrývka vhodná pre rozmer obliečky: 220x200cm

Plošná Hmotnosť (gramáž): 150 g / m2, 660 g pre celý rozmer paplónu

Teplota želanie 95 °, sušenie v bubnovej sušičke na zníženú teplotu.

Farba paplónu: biela

  • Povrchovým materiálom francúzskeho paplónu Luxus Plus je tkanina (mikrovlákno), vyrobená zo 100% polyesteru. Táto tkanina je charakteristická vysokou hustotou priadzí a svojim broskyňovým omakom. Tento omak je docielený počesaním jedne strany tkaniny.
  • Výplňovým materiálom je vysoko Kvalitné duté vlákno - 100% polyester, ktoré vďaka svojim dutinám zaisťuje spotrebiteľovi hrejivosť pri spánku. U všetkých prikrývkách uvádzame plošnú hmotnosť (gramáž) iba výplňového materiálu a až na celý rozmer výrobku.
  • Francúzske paplóny Luxus sa dajú prať v automatickej pračke a potom sušiť v bubnovej sušičke. Odporúčame zákazníkovi, aby dodržiaval symboly údržby, ktoré sú uvedené na textilnej etikete našitej na každom výrobku.
  • Francúzske paplóny Luxus Plus sú prešité panelovým vzorom, vďaka ktorému je rúno dutého vlákna dostatočne zabezpečené proti posuvu.
  • Prikrývky Luxus Plus sú vhodné pre alergikov.
Kvalitex
6322220255020
10 položky

Mohlo by vás zaujať aj