SET prikrývky a vankúšov COUPLE 1+2, 220x200, 70x90cm

Táto súprava sa skladá z francúzskej prikrývky radu Luxus plus a z dvoch vankúšov so zipsom. Súprava Luxus plus celoročná obsahuje najpredávanejší druh prikrývky a vankúša pre celoročné obdobie. Výplňou prikrývky je termicky spájané duté vlákno a u vankúša guličkové duté vlákno najvyššej kvality. Pripravili sme pre Vás možnosť zakúpiť túto súpravu za zvýhodnenú cenu.
89,40 €
S DPH
Množstvo
Na sklade - doručíme do 5-7 pracovných dní

Zloženie prikrývky: povrch - 100% polyester (Microfibre), výplň - 100% polyester (duté vlákno)

Zloženie vankúša: povrch - 100% polyester (Microfibre), výplň - 100% polyester (duté vlákno),

pomocný materiál - 100% polypropylén (netkanná textílie)

Rozmery prikrývky a vankúša do obliečky: 220x200, 70x90cm

Teplota prania 60°, sušenie v bubnovej sušičke na zníženú teplotu.

Hmotnosť výplne (gramáž):

prikrývka: 300g/m2, 1320g pre celý rozmer prikrývky, vankúš: 900g guľôčkového dutého vlákna

Farba prikrývky i vankúše: biela

  • Povrchovým materiálom súprav Luxus plus je tkanina (microfibre) vyrobená zo 100% polyesteru. Táto tkanina je charakteristická vysokou hustotou priadzí a svojím broskyňovým omakom. Tento omak je docielený počesaním jednej strany tkaniny.
  • Výplňovým materiálom je vysoko kvalitné duté vlákno - 100% polyester a u vankúša guličkové duté vlákno, ktoré vďaka svojim dutinám zaisťuje spotrebiteľovi hrejivosť pri spánku . U všetkých prikrývok a vankúšov uvádzame plošnú hmotnosť (gramáž) iba výplňového materiálu a to na celý rozmer výrobku.
  • Súprava Luxus plus je možné prať v automatickej práčke a potom sušiť v bubnovej sušičke. Odporúčame zákazníkovi, aby dodržiaval symboly údržby, ktoré sú uvedené na textilnej etikete našitej na každom výrobku.
  • Súprava Luxus plus je prešitá panelovým vzorom, vďaka ktorému je dostatočne zabezpečená výplň proti posunu. Prikrývky sú potom lemované na špeciálnom lemovacom prešívacom stroji.
Kvalitex
632276479955

Mohlo by vás zaujať aj