Celoročná perina Luxus plus 140x200cm biela

Celoročný paplón Luxus plus obsahuje výplň vysoko kvalitného dutého vlákna. Tento paplón je vďaka zvolenej hrúbke dutého vlákna vhodný na celoročné obdobie. Povrchom prikrývky je mikrovláknová tkanina. Paplón Luxus plus je veľmi vzdušný a ľahký.
42,30 €
S DPH
Množstvo
Na sklade - doručíme do 5-7 pracovných dní

Zloženie prikrývky: povrch - 100% polyester (microfibre), výplň - 100% polyester (duté vlákno)

Paplón vhodný pre rozmer obliečky: 140x200cm

Teplota prania 60°, sušenie v bubnovej sušičke na zníženú teplotu.

Plošná hmotnosť výplne (gramáž): 300g/m2, 850g na celý rozmer výrobku

Farba prikrývky: biela

  • Povrchovým materiálom na paplón Luxus plus je tkanina (microfibre) vyrobená zo 100% polyesteru. Tento tkanina je charakteristická vysokou hustotou priadzí a svojím broskyňovým omakom. Tento omak je docielený počesaním jednej strany tkaniny.
  • Výplňovým materiálom je vysoko kvalitné duté vlákno - 100% polyester, ktoré vďaka svojim dutinám zaisťuje spotrebiteľovi hrejivosť pri spánku. U všetkých prikrývkách uvádzame plošnú hmotnosť (gramáž) iba výplňového materiálu a to na celý rozmer výrobku.
  • Celoročný paplóny Luxus plus sa dajú prať v automatickej práčke a potom sušiť v bubnovej sušičke. Odporúčame zákazníkovi, aby dodržiaval symboly údržby, ktoré sú uvedené na textilnej etikete našitej na každom výrobku.
  • Celoročný paplóny Luxus plus sú prešité panelovým vzorom, vďaka ktorému je dostatočne zabezpečená výplň proti posunu. Prikrývky sú potom lemované na špeciálnom stroji.
  • Celoročné paplóny Luxus plus sú veľmi vzdušné a ľahké vďaka použitým materiálom.
Kvalitex
6320155020
10 položky

Data sheet

Rozmery paplóna
140x200cm

Mohlo by vás zaujať aj