Predĺžená thermo perina Luxus plus 140x220cm zimna biela

Ak ste vyššej postavy alebo si rádi zahrejete svoje nohy, je tento paplón vhodný práve pre Vás. Perina je veľmi hrejivá vďaka technologickému postupu pri výrobe.
69,50 €
S DPH
Množstvo
Na sklade - doručíme do 5-7 pracovných dní

Zloženie prikrývky: povrch - 100% polyester (microfibre), výplň - 100% polyester (duté vlákno)

Prikrývka vhodná pre rozmer obliečky: 140x220cm

Teplota prania 95 °, sušenie v bubnovej sušičke na zníženú teplotu.

Plošná hmotnosť výplne (gramáž): 600g / m2, 1860g na celý rozmer výrobku

Farba prikrývky: biela

  • Thermo prikrývka je charakteristická vysokou hrejivosťou a to vďaka technologickému postupu výroby. Prikrývka je zložená z dvoch prikrývok celoročnej náplne. Tieto prikrývky sú pevne spojené olemovaním po obvode prikrývky. Vďaka tomuto zloženiu prikrývka obsahuje vzduchovú kapsu, ktorá izoluje teplo. Zákazník sa cíti ako pod perovou perinou, ale thermo prikrývka je napriek tomu ľahká a príjemná vďaka vlastnostiam vysoko kvalitného dutého vlákna.
  • Povrchovým materiálom prikrývky Thermo je tkanina (microfibre) vyrobená zo 100% polyesteru. Táto tkanina je charakteristická vysokou hustotou priadzí a svojím broskyňovým omakom. Tento omak je docielený počesaním jednej strany tkaniny. Výplňovým materiálom je vysoko kvalitné duté vlákno - 100% polyester, ktoré vďaka svojim dutinám zaisťuje spotrebiteľovi hrejivosť pri spánku. U všetkých prikrývok uvádzame plošnú hmotnosť (gramáž) iba výplňového materiálu a to na celý rozmer výrobku.
  • Prikrývky Thermo sa dajú prať v automatickej práčke a potom sušiť v bubnovej sušičke. Odporúčame zákazníkovi, aby dodržiaval symboly údržby, ktoré sú uvedené na textilnej etikete našitej na každom výrobku.
  • Prikrývky Thermo sú prešité panelovým vzorom, vďaka ktorému je dostatočne zabezpečená výplň proti posunu. Prikrývky sú potom lemované na špeciálnom šijacom stroji.
  • Upozorňujeme, že prikrývky sú k sebe pevne spojené - tieto prikrývky nieje možné od seba oddeliť.
Kvalitex
6022555020
10 položky

Data sheet

Rozmery paplóna
140x220cm

Mohlo by vás zaujať aj