[vc_row][vc_column width="1/4"][vc_column_text][/vc_column][vc_column width="1/2"][vc_column_text]Veľkoobchod na našej stránke je pripravený pre kamenné predajne a e-shopy s bytovým textilom, kde sa používateľ môže prihlásiť a budú mu sprístupnené veľkoobchodné ceny pre jeho pohodlný nákup.[/vc_column_text][vc_column_text]Ďalšími zákazníkmi sú hotely, penzióny, domovy dôchodcov, domovy mládeže, ale aj zdravotnícke zariadenia či škôlky. V prípade, že si zákazník nevyberie z produktovej ponuky obchodu, zašlite na info@svetobliecok.sk. Váš dopyt a my Vás budeme kontaktovať s konkrétnou ponukou.[/vc_column_text][vc_column_text]Návod na registráciu a prvé prihlásenie:

  • Užívateľ sa zaregistruje, kde požadujeme len základné identifikačné údaje firmy.
  • Po tejto registrácii zákazník odošle požiadavku na náš email, aby sme nastavili veľkoobchodné ceny pre konkrétny profil firmy.
  • Následne Vám odošleme informačný mail o sprístupnení veľkoobchodných cien do online obchodu.


Povolenie veľkoobchodného partnera trvá približne 1 pracovný deň.

Prajeme príjemné nakupovanie.[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width="1/4"][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width="1/1"][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width="1/1"][vc_column_text][/vc_column][/vc_row]