V prvom rade by sme Vás chceli privítať na našich webových stránkach, kde sa Vám pokúsime odprezentovať naše ponúkané výrobky.

Naša spoločnosť SvetObliečok sa zaoberá predajom a výrobou bytového textilu už od roku 2016. Našimi zákazníkmi sú obchody s bytovým textilom, hotely, penzióny, ale aj ubytovacie zariadenia či škôlky.

Vďaka vysokej kvalite zvolených materiálov a vhodným technologickým postupom výroby, získavajú produkty vlastnosti vysokého tepelného aj omakového komfortu pre Vaše telo a pokožku.

Je podstatné, aby sme si všetci uvedomili, že každý z nás trávi spánkom skoro až 30% svojho života a je to jediný oddych, ktorý je pre nás nenahraditeľný. Z týchto dôvodov je potrebné vyberať posteľnú bielizeň, ktorých materiály dotýkajúce sa pokožky, sú vyrobené z prírodných materiálov, ktoré sú hrejivé, splývavé a príjemné na dotyk. Výplňovými materiálmi rozumieme vysoko kvalitné duté vlákno, ktoré splnia tepelné a komfortné požiadavky všetkých zákazníkov. Toto duté vlákno je ľahké na údržbu a vďaka ktorému je šírenie baktérií vo Vašej posteli značne obmedzené.

Každý rok sa snažíme prinášať novinky a to ako dezénové, tak aj produktové. V prípade akýchkoľvek otázok nás prosím kontaktujte na uvedených kontaktoch alebo tu na info@svetobliecok.sk.

Prajeme Vám príjemné nakupovanie a veríme, že Vás naša kvalita a spracovanie výrobkov poteší.

S pozdravom Steinhübel - konateľ firmy

Na vrch
Menu
Zatvoriť
Košík
Zatvoriť
Naspäť
Konto
Zatvoriť