Vankúš guličkový Alaska zips 900g 70x90cm biely

Vankúš Alaska je opatrený vnútorným povlakom, v ktorom je vložené guličkové duté vlákno. Vonkajší vankúš aj vnútorný povlak je vybavený zipsom pre doplnenie alebo ubranie guličiek. S celým vnútorným povlakom vrátane guličkového dutého vlákna možno ľahko manipulovať.
38,30 €
S DPH
Množstvo
Na sklade - doručíme do 5-7 pracovných dní

Zloženie vankúše: povrch - 100% polyester (microfibre), výplň - 100% polyester (guličkové duté vlákno),

                              pomocný materiál - 100% polypropylén (netkanná textílie)

Vankúš vhodný pre rozmer obliečky: 70x90cm

Teplota prania 60°, sušenie v bubnovej sušičke na zníženú teplotu.

Hmotnosť výplne (gramáž): 900g na celý rozmer výrobku

Farba vankúša: biela

  • Vankúše Alaska sú opatrené korpusom  rovnako ako vankúše Luxus plus so zipsom, ale guličky nie sú nasypané priamo pod zipsom. Guličkové duté vlákno je nasypané v samostatnom povlaku z polyesterovej tkaniny, ktorý je vybavený zipsom na prispôsobenie množstva výplne vo vankúši. Pri zašpinení vrchného korpusu, nie je potrebné prať celý vankúš, ale iba samostatný korpus.
  • Povrchovým materiálom vankúša Alaska je tkanina (microfibre) vyrobená zo 100% polyesteru. Táto tkanina je charakteristická vysokou hustotou priadzí a svojím broskyňovým omakom. Tento omak je docielený počesaním jednej strany tkaniny.
  • Výplňovým materiálom je vysoko kvalitné guličkové duté vlákno - 100% polyester, ktoré vďaka svojim vlastnostiam nezľahne a je možné ho ľahko vyklepať. U všetkých vankúšov uvádzame plošnú hmotnosť (gramáž) iba guličkového výplňového materiálu a to na celý rozmer výrobku.
  • Vankúše Alkaska sa dajú prať v automatickej práčke a potom sušiť v bubnovej sušičke. Odporúčame zákazníkovi, aby dodržiaval symboly údržby, ktoré sú uvedené na textilnej etikete našitej na každom výrobku.
  • Vankúše Alaska sú prešité panelovým vzorom, vďaka ktorému je dostatočne zabezpečená výplň proti posunu. Vankúše sú potom pri konečnom šití vybavené zipsom.
  • Vankúše so zipsom sú veľmi praktickými výrobky, kde je možné vo vankúši prispôsobiť množstvo výplne podľa priania a potreby zákazníka. Netkanná textília je veľmi dôležitým materiálom u vankúšov. Hlavnou funkciou tohto materiálu je zabránenie spojenia rúna s guličkovým vláknom. Guličkové vlákno patrí medzi najkvalitnejšie výplne používané do vankúšov.
Kvalitex
6579955020
10 položky

Data sheet

Rozmery vankúša
70x90cm