SET CELOROČNÝ ALOE VERA paplón + vankúš, 140x200, 70x90cm

Súprava ALOE VERA celoročná obsahuje paplón a vankúš českej výroby značky Kvalitex. Mikrovláknová tkanina obsahuje výťažok z Aloe vera (Aloe pravá), ktorá má na pokožku zákazníka zmäkčujúci vplyv. Paplóny aj vankúše sú vhodné pre alergikov a to vďaka použitiu vysoko kvalitných dutých vlákien a veľmi jednoduchej údržbe konečného zákazníka.

85,80 €
S DPH
Množstvo
Na sklade - doručíme do 5-7 pracovných dní

Zloženie paplónu: povrch - tkanina 100% polyester mikrovlákno + výťažok z Aloe vera

výplň - 100% polyester (duté vlákno)

Zloženie vankúše: povrch - tkanina 100% polyester mikrovlákno + výťažok Aloe vera

výplň - 100% polyester (guličkové duté vlákno)

pomocný materiál - 100% polypropylén (netkaná textília)

Paplón vhodný pre rozmer obliečky: 140x200cm

Vankúš vhodný pre rozmer obliečky: 70x90cm

Teplota prania 60 °, sušenie v bubnovej sušičke na zníženú teplotu.

Plošná hmotnosť výplne - paplón (gramáž):  300g/m2, 850g na celý rozměr výrobku

Hmotnosť výplne - vankúš (gramáž): 900g na celý rozmer výrobku

Farba paplónu a vankúše: biela

  • Prikrývky a vankúše Aloe Vera sú vyrobené našou vlastnou výrobou. Používame iba overené a kvalitné materiály, ktoré sú priebežne kontrolované.
  • Rastlina Aloe Vera (Aloe pravá) sa používala už v starom Egypte, kedy ju ženy využívali ku skrášleniu pleti. Ďalšími, kto využívali liečivé účinky tejto rastliny, boli indiáni.
  • Povrchový materiál (tkanina) z mikrovlákien je obohatený výťažkom z Aloe Vera, kde tento výťažok z liečivej rastliny prináša konečnému zákazníkovi zdravý spánok. Môže pôsobiť zmäkčujúcim vplyvom na pokožku spiaceho človeka a to aj napriek bavlnené obliečky.
  • Vďaka použitiu tkaniny z mikrovlákna vyniká prikrývka vysokým komfortom pre dotyk a zároveň je tkanina veľmi hustá a jemná. Tkanina má z lícnej strany broskyňový omak.
  • Výplní prikrývok Aloe Vera je vysoko kvalitné duté vlákno. Toto duté vlákno prináša zákazníkovi veľmi hrejivý, ale zároveň vďaka ľahkosti použitého rúna dutého vlákna príjemný spánok. Rúno dutého vlákna je termicky spájané, teda vydrží pri každodennom spánku zákazníkovi dlhé roky.
  • Výplňovým materiálom vankúšov Aloe Vera je vysoko kvalitný duté vlákno guľôčkového prierezu, ktoré je charakteristické svojou vysokou stabilitou a nesléhavostí. Guličkové duté vlákno patrí medzi najkvalitnejšie materiály, používané ako výplň do vankúšov.
  • Prikrývky aj vankúše Aloe Vera vyrábame len v bielej farbe a sú vhodné pre alergikov.

 

Kvalitex
612016179955
10 položky