Francúzská perina Luxus plus celoročná 240x220cm biela

Celoročný francúzský paplón Luxus plus obsahuje výplň z vysoko kvalitného dutého vlákna. Francúzske paplóny Luxus plus ponúkame v rôznych rozmeroch. Prikrývky sú veľmi vzdušné, ľahké, ale zároveň aj hrejivé.
75,00 €
S DPH
Množstvo
Na sklade - doručíme do 5-7 pracovných dní

Zloženie prikrývky: povrch - 100% polyester (microfibre), výplň - 100% polyester (duté vlákno)

Paplón vhodný pre rozmer obliečky: 240x220cm

Teplota prania 60°, sušenie v bubnovej sušičke na zníženú teplotu.

Plošná hmotnosť výplne (gramáž): 300g / m2, 1580g na celý rozmer výrobku

Farba prikrývky: biela

  • Francúzske paplóny Luxus plus sa hodí do každej spálne a určite každému páru zaistí spoločné spokojné chvíle.
  • Povrchovým materiálom francúzskej prikrývky Luxus plus je tkanina (microfibre) vyrobená zo 100% polyesteru. Táto tkanina je charakteristická vysokou hustotou priadzí a svojím broskyňovým omakom. Tento omak je docielený počesaním jednej strany tkaniny.
  • Výplňovým materiálom je vysoko kvalitné duté vlákno - 100% polyester, ktoré vďaka svojim dutinám zaisťuje spotrebiteľovi hrejivosť pri spánku. U všetkých prikrývok uvádzame plošnú hmotnosť (gramáž) iba výplňového materiálu a to na celý rozmer výrobku.
  • Francúzske paplóny Luxus plus sa dajú prať v automatickej práčke a potom sušiť v bubnovej sušičke. Odporúčame zákazníkovi, aby dodržiaval symboly údržby, ktoré sú uvedené na textilnej etikete našitej na každom výrobku.
  • Francúzske paplóny Luxus plus sú prešité panelovým vzorom. Vďaka zvislému aj vodorovnému prešitie je dostatočne zabezpečená výplň proti posunu.
  • Francúzske paplóny ponúkame v štandardnej dĺžke 200cm alebo v predĺženej dĺžke 220cm.
Kvalitex
6324755020
10 položky

Data sheet

Rozmery paplóna
240x220cm