Letná detská perinka a vankúšik do postieľky biela

Detská letná súprava obsahuje perinku a vankúš našej českej výroby značky Kvalitex. Detská perinka a vankúš sú protialergické a sú vhodné pre deti už od narodenia. Vďaka starostlivo vybraným materiálom bude Vaše bábätko spať ako v bavlnke.
23,50 €
S DPH
Množstvo
Na sklade - doručíme do 5-7 pracovných dní

Zloženie paplónu: povrch - 100% polyester (microfibre), výplň - 100% polyester (duté vlákno)

Zloženie vankúša: povrch - 100% polyester (microfibre), výplň - 100% polyester (mykanej duté vlákno)

Rozmer detské súpravy do obliečky: prikrývka - 90x135cm, vankúš - 45x60cm

Teplota prania 40 °

Plošná hmotnosť výplne (gramáž): prikrývka - 150g / m2, 370g na celý rozmer výrobku, vankúš - 400g na celý rozmer výrobku

Farba detské súpravy: biela

  • Detská perinka a vankúšik sú plne protialergiké a zaisťujú bábätku spokojný a príjemný spánok.
  • Povrchovým materiálom detské prikrývky a vankúša je tkanina (microfibre) vyrobená zo 100% polyesteru. Táto tkanina je charakteristická vysokou hustotou priadzí a svojím broskyňovým omakom. Tento omak je docielený počesaním jednej strany tkaniny.
  • Výplňovým materiálom je vysoko kvalitné duté vlákno - 100% polyester, ktoré vďaka svojim dutinám zaisťuje bábätku hrejivosť pri spánku. U všetkých prikrývok a vankúšov uvádzame plošnú hmotnosť (gramáž) iba výplňového materiálu a to na celý rozmer výrobku.
  • Detské perinky a vankúše sa dajú prať v automatickej práčke. Odporúčame zákazníkovi, aby dodržiaval symboly údržby, ktoré sú uvedené na textilnej etikete našitej na každom výrobku.
  • Detské paplóny sú prešité panelovým vzorom, vďaka ktorému je dostatočne zabezpečená výplň proti posunu. Prikrývky sú potom lemované na špeciálnom lemovacom stroji.
Kvalitex
4213501020
10 položky

Data sheet

Vyberte si rozmer:
90x135, 45x60cm

Mohlo by vás zaujať aj