Domácnosť

V sekcii "DOMÁCNOSŤ" nájdete sortiment ako, dekoratívne papierové servítky, gobelinové obrusy, bavlnené obrusy, ľanové obrusy, ľanové tašky a iné... Garantujeme kvalitu a spracovanie všetkých produktov!

Domácnosť V kategórii sa nenachádza žiadny produkt.

Podkategórie

 • Gobelinové obrusy

  Gobelinové obrusy v najvyššej kvalite až 435 g/m2 ušité na Slovensku, patria medzi najkvalitnejšie obrusy na svete vďaka veľkej hustote tkania. Vysoká kvalita spracovania s garanciou kvality šitia a použitých materiálov.

 • Bavlnené obrusy

  Bavlnené obrusy v najvyššej kvalite až 270 g/m2 ušité na Slovensku, patria medzi najkvalitnejšie obrusy vďaka veľkej hustote tkania čistých 100% bavlnených priadzí. Vysoká kvalita spracovania s garanciou kvality šitia a použitých materiálov.

 • Ľanové obrusy

  Ľanové obrusy s folklórnou tématikou. Kvalitné obrusy vyrobené na Slovensku v rôznych rozmeroch a prevedniach. Kvalitná sublimačná potlač a presné šitie zabezpečia krásny vzhľad aj na Vašom stole. 

 • Textilné obrusy

  Textilné obrusy s fotopotlačou

  Štýlové obrusy vyrobené na Slovensku, ktoré rozžiaria aj Vašu kuchyňu či obývačku. Pestrofarebné kvety a abstraktné vzory si Vás získajú svojou krásou.

 • Bavlnené tašky

  Bavlnené tašky s obľúbenými vzormi. Kvalitné 100% bavlnené tašky vyrobené na Slovensku v rozmere 40x40cm vhodné na nákupy, ako aj na bežné nosenie. 

 • Ľanové tašky

  Ľanové tašky s folklórnou tématikou. Kvalitné ľanové tašky vyrobené na Slovensku v rozmere 45x48cm vhodné aj na ťažké nákupy. Kvalitná sublimačná potlač a pevné prešitie zabezpečia príjemné nosenie spolu s príjemným pocitom.

 • Dekoratívne servítky

  Kvalitné 3-vrstvové dekoratívne papierové servítky v rozmere 33x33 cm.

  Vhodné aj na dekupáž - decoupage technika.