Prehozy na posteľ

V tejto sekcii Vám ponúkame bavlnené a saténové PREHOZY NA POSTEĽ v najpoužívanejších rozmeroch. Ak máte záujem o iné rozmery, môžete nás kontaktovať telefonicky alebo mailom, aby sme mohli preveriť možnosť ich výroby. Povrchová látka je 100 % bavlna hladká alebo v saténovom prevedení a vnútornou tenkou vrstvou polyesterového rúna s dutými vlákn...

V tejto sekcii Vám ponúkame bavlnené a saténové PREHOZY NA POSTEĽ v najpoužívanejších rozmeroch. Ak máte záujem o iné rozmery, môžete nás kontaktovať telefonicky alebo mailom, aby sme mohli preveriť možnosť ich výroby. Povrchová látka je 100 % bavlna hladká alebo v saténovom prevedení a vnútornou tenkou vrstvou polyesterového rúna s dutými vláknami. Prehozy sú prešité rovnako ako aj paplóny. Povrchové látky si môžte vyberať zo vzorov obliečok v príslušnom rozmere. Takže ak máte záujem o prehoz 140 x 200 cm, vyberte si zo vzorov látok, ktoré sú v ponuke pri obliečkach toho istého rozmeru - v tomto prípade 140 x 200 cm.

Detaily

Prehozy na posteľ V kategórii sa nenachádza žiadny produkt.

Podkategórie

  • Prehozy na posteľ 140x200

    V tejto sekcii nájdete krásne prehozy na posteľ v štandardnom rozmere 140x200 cm. Do ponuky sme zaradili rôzne druhy vzorov z ktorých si môžete vyberať. Povrchová látka je 100% bavlna a výplň tvorí polyesterové rúno, ktoré takisto používane do výplní vankúšov a perín. Prehoz je možné prať a je antialergický.

  • Prehozy na posteľ 200x220

    V tejto sekcii nájdete krásne prehozy na posteľ v rozmere 200x220 cm. Do ponuky sme zaradili rôzne druhy vzorov z ktorých si môžete vyberať. Povrchová látka je 100% bavlna a výplň tvorí polyesterové rúno, ktoré takisto používane do výplní vankúšov a perín. Prehoz je možné prať a je antialergický.