Vankúše
Vyrábame vankúše, na ktorých sa Vám bude príjemne spať. Ponúkame Vám VANKÚŠE PRE ALERGIKOV (plnené polyesterovýmy dutými vláknami v tvare vločiek), PEROVÉ VANKÚŠE, VANKÚŠE Z OVČEJ VLNY,  ALOE VERA a ANTISTRESS CARBON. Môžete si sami zvoliť povrchovú látku klasickú bavlnu bielu alebo modernú mikrofázu. Vankúše ponúkame v štandardných rozmeroch: ...
Vyrábame vankúše, na ktorých sa Vám bude príjemne spať. Ponúkame Vám VANKÚŠE PRE ALERGIKOV (plnené polyesterovýmy dutými vláknami v tvare vločiek), PEROVÉ VANKÚŠE, VANKÚŠE Z OVČEJ VLNY,  ALOE VERA a ANTISTRESS CARBON. Môžete si sami zvoliť povrchovú látku klasickú bavlnu bielu alebo modernú mikrofázu. Vankúše ponúkame v štandardných rozmeroch: 70 x 90 cm a 70 x 50 cm alebo ponúkame možnosť ušitia rozmeru podľa Vašich požiadaviek. Odporúčame najmä vankúše so zipsom, kde je možnosť odobrať či pridať výplň a teda ich upraviť k Vašej spokojnosti. Náročným zákazníkom ponúkame vyvárateľné vankúše, ktoré sa dajú prať na vysokých teplotách a preto sú mimoriadne vhodné pre alergikov a astmatikov.
Detaily

Vankúše V kategórii sa nenachádza žiadny produkt.

Podkategórie

 • Luxusné Classic

  Rada Classic je vhodnejšia do teplejších mesiacov. Povrch je vyrobený z kvalitnej bavlny a výplň tvoria konjugované vlákna. Vankúše sú príjemné na dotyk a povrchový materiál zabezpečuje dýchanie pokožky. 

 • Luxusné Royal

  Rada Royal - je vhodná na celoročné využitie. Vankúš sa skladá sa z dvoch vrstiev dutých vlákien, medzi ktorými vzniká vzduchové vrecko. Vďaka tomu poskytuje príjemnú hrejivosť a súčasne ľahkosť. Povrch tvorí príjemný polyesterový hodváb. Tieto ľahké vzdušné vlákna majú dobré izolačné vlastnosti a vytvárajú prostredie nevhodné pre výskyt prachových roztočov. Vďaka použitým materiálom sú všetky naše vankúše a paplóny vhodné pre alergikov a osoby s problémovou alebo citlivou pokožkou. Každý vankúš má na jednej strane zips, ktorý umožňuje pridať alebo odobrať náplň vankúša. Vyrobené v Českej Republike vo vysokej kvalite pre pohodlný spánok.

 • Luxusné Thermo

  Rada Thermo - Luxusná rada vhodná pre zimné mesiace a náročnú klientelu. Dve silné vrstvy dutých vlákien, medzi ktorými vzniká vzduchové vrecko, zaisťujú maximálnu hrejivosť a súčasne ľahkosť a stálu nadýchanosť. Vyrobené v Českej Republike vo vysokej kvalite pre pohodlný spánok.

 • Perové vankúše
  Perové vankúše sú plnené páraným husacím perím a páperím. Jedná sa o rokmi overený a stále populárny materiál. Najlepšia voľba pre zákazníkov, ktorí netrpia alergiami, či astmou. Povrchová látka týchto vankúšov je 100% bavlnená sýpkovina v ružovej farbe s vysokou hustotou, aby sa zamedzilo prechádzaniu peria von z obliečky. Rozmer je štandardný - 70 x 90 cm.
 • Vankúše z ovčej vlny

  Vankúš z ovčej vlny je obľúbeným vďaka svojej výplni, ktorá je až 1000 gramov pravej ovčej vlny.

  Povrchová látka je 100% bavlna sýpkovina a vyrába sa v rozmere 70x90.

 • Duté vlákno

  Vankúše z dutého vlákna sú plnené silanizovaným polyesterovým rúnom s dutými vláknami v tvare vločiek (guličiek), preto sú ANTIALERGICKÉ POLYESTEROVÉ VANKÚŠE výborne prispôsobivé. VANKÚŠE PRE ALERGIKOV možno prať až do 90 stupňov Celzia v práčke - tzv. vyvárateľné vankúše. Ak je vankúš vybavený zipsom, je možné upraviť objem výplne podľa individuálnych potrieb zákazníka. Povrchová látka je 100% bavlna biela. Ak máte záujem o netypické rozmery, kontaktujte nás: info@svetobliecok.sk

 • Aloe Vera

  Rada Aloe Vera - je vhodná na celoročné využitie. Vankúš sa skladá z dvoch vrstiev dutých vlákien, medzi ktorými vzniká vzduchové vrecko. Vďaka tomu poskytuje príjemnú hrejivosť a súčasne ľahkosť. Povrch tvorí príjemné polyesterové mikrovlákno s výťažkami z rastliny Aloe Vera. Kvalitný poťah z mikrovlákna je hebký a priedušný, príjemný k pokožke. Tieto ľahké vzdušné vlákna majú dobré izolačné vlastnosti a vytvárajú prostredie nevhodné pre výskyt prachových roztočov. Vďaka použitým materiálom sú všetky naše vankúše a periny vhodné pre alergikov a osoby s problémovou alebo citlivou pokožkou. Každý vankúš má na jednej strane zips, ktorý umožňuje pridať alebo odstrániť náplň vankúša. Kvalitný poťah z mikrovlákna je hebký a priedušný, príjemný k pokožke.

 • Vankúše Antistress...

  Rada Antistress - je vhodná na celoročné využitie. Prikrývky a vankúše Antistress vynikajú výbornými vlastnosťami vďaka použitiu karbónových vlákien. Karbónové vlákna slúžia na odvod statickej elektriny a napätia. Zaisťujú svoju inovačnú technológií spokojný a pokojný spánok. Vďaka tomuto vláknu sa perina obomkne okolo tela spiaceho človeka a prispeje k pohodlnému spánku. Perina sa skladá z dvoch vrstiev dutých vlákien, medzi ktorými vzniká vzduchová vrecko. Vďaka tomu poskytuje príjemnú hrejivosť a súčasne ľahkosť. Povrch tvorí príjemný polyesterový hodváb s vtkanými jemnými carbonovými vláknami. Tieto ľahké a vzdušné vlákna majú dobré izolačné vlastnosti a vytvárajú prostredie nevhodné pre výskyt prachových roztočov. Vďaka použitým materiálom sú všetky naše vankúše a periny vhodné pre alergikov a osoby s problémovou alebo citlivou pokožkou. Každý vankúš má na jednej strane zips, ktorý umožňuje pridať alebo odstrániť náplň vankúša.