Paplóny
Ponúkame predaj paplónov v klasických rozmeroch a s klasickou váhou výplne. Či už klasické rozmery -140x200 a 140x220 cm, alebo aj moderné a čoraz populárnejšie dvojpaplóny - 200x220 a 200x240 cm. Samozrejme šijeme aj paplóny podľa Vašich špeciálnych požiadaviek - neváhajte nás preto kontaktovať na: info@svetobliecok.sk Vďaka rôznej váhe výplne...
Ponúkame predaj paplónov v klasických rozmeroch a s klasickou váhou výplne. Či už klasické rozmery -140x200 a 140x220 cm, alebo aj moderné a čoraz populárnejšie dvojpaplóny - 200x220 a 200x240 cm. Samozrejme šijeme aj paplóny podľa Vašich špeciálnych požiadaviek - neváhajte nás preto kontaktovať na: info@svetobliecok.sk Vďaka rôznej váhe výplne Vám vieme ponúknuť PAPLÓNY NA ZIMU vhodné na chladnejšie mesiace. S nižšou váhou zase ponúkame UNIVERZÁLNE PAPLÓNY a na najteplejšie mesiace PAPLÓNY NA LETO. Podľa druhu výplne ponúkame 3 kategórie paplónov: antialergické paplóny Z DUTÉHO VLÁKNA, paplóny Z PERIA, paplóny Z OVČEJ VLNY, ALOE VERA a ANTISTRESS CARBON. Povrchovú látku paplónov tvorí 100% bavlna, mikrovlákno (resp. mikrofáza) alebo 100% bavlnená sýpkovina. Paplóny s polyesterovým rúnom možno aj prať v práčke, na rozdiel od paplónov z ovčej vlny a z peria, ktoré sa dajú len chemicky čistiť v čistiarni. Kontaktujte nás prosím, radi Vám vyrobíme paplón podľa Vašich predstáv.
Detaily

Paplóny V kategórii sa nenachádza žiadny produkt.

Podkategórie

 • Luxusné Classic

  Rada Classic je vhodnejšie do teplejších mesiacov, ako aj na celoročné využívanie. Povrch je vyrobený z kvalitnej bavlny a výplň tvoria konjugované vlákna. V ponuke nájdete klasický rozmer 140x200 cm a predĺžený rozmer 140x220 cm. Vyrobené v Českej Republike vo vysokej kvalite pre pohodlný spánok.

 • Luxusné Royal

  Rada Royal - je vhodná na celoročné využitie. Paplón sa skladá sa z dvoch vrstiev dutých vlákien, medzi ktorými vzniká vzduchové vrecko. Vďaka tomu poskytuje príjemnú hrejivosť a súčasne ľahkosť. Povrch tvorí príjemný polyesterový hodváb. Tieto ľahké vzdušné vlákna majú dobré izolačné vlastnosti a vytvárajú prostredie nevhodné pre výskyt prachových roztočov. Vďaka použitým materiálom sú všetky naše vankúše a paplóny vhodné pre alergikov a osoby s problémovou alebo citlivou pokožkou. Každý vankúš má na jednej strane zips, ktorý umožňuje pridať alebo odobrať náplň vankúša. Vyrobené v Českej Republike vo vysokej kvalite pre pohodlný spánok.

 • Luxusné Thermo

  Rada Thermo - Luxusná rada vhodná pre zimné mesiace a náročnú klientelu. Dve silné vrstvy dutých vlákien, medzi ktorými vzniká vzduchové vrecko, zaisťujú maximálnu hrejivosť a súčasne ľahkosť a stálu nadýchanosť. Vyrobené v Českej Republike vo vysokej kvalite pre pohodlný spánok.

 • Paplóny z dutého vlákna

  Najpredávanejšie paplóny! ANTIALERGICKÉ PAPLÓNY Z DUTÉHO VLÁKNA sú plnené silanizovaným polyesterovým rúnom s dutými vláknami. Paplóny sú ľahké, mäkké, hrejivé. Keďže ich možno prať na vysoké teploty (len biele paplóny), sú mimoriadne vhodné PRE ALERGIKOV a astmatikov. Povrchový materiál biela bavlna. Ak máte záujem o špeciálne rozmery, kontaktuje nás, aby sme Vám mohli overiť možnosť ich výroby. Paplóny sú prešité univerzálnym vzorom na švédskom stroji MAMMUT.

 • Perové paplóny z peria

  Paplóny z tradičných materiálov vhodné najmä do chladnejších mesiacov. Sú vyrobené z kvalitných prírodných materiálov. PAPLÓNY Z PERIA sú plnené husacím perím a páperím a váhou výplne 2000 gramov alebo sú plnené 100% husacím páperím s váhou výplne 1350 gramov (LUX). Povrchová látka je 100% bavlnená sýpkovina ružovej farby s vysokou hustotou, aby sa zamedzilo prechádzaniu peria von z obliečky. Tieto paplóny nie je možné prať doma v práčke - ošetrovať sa môžu len v čistiarni!

 • Paplóny z ovčej vlny

  Paplóny plnené tradičným a osvedčeným prírodným materiálom - ovčou vlnou. Vyrábame ich v štandardných rozmeroch - 200 x 140 cm a 220 x 140 cm. Paplóny sú plnené pravou ovčou vlnou vo forme rúna a povrchovú látku tvorí 100% ružová bavlnená sýpkovina s vysokou hustotou. Pri ošetrovaní dodržujte pokyny na všitej etikete!

 • Detské sety paplón +...

  Doprajte svojmu dieťatku ten najlepší pocit zo spánku s našimi setmi ROYAL a TERMO, ktoré zabezpečia maximálne pohodlie a vzdušnosť počas celej noci. Vyrobené v Českej Republike vo vysokej kvalite pre pohodlný spánok.

 • Aloe Vera

  Rada Aloe Vera - je vhodná na celoročné využitie. Perina sa skladá z dvoch vrstiev dutých vlákien, medzi ktorými vzniká vzduchové vrecko. Vďaka tomu poskytuje príjemnú hrejivosť a súčasne ľahkosť. Povrch tvorí príjemné polyesterové mikrovlákno s výťažkami z rastliny Aloe Vera. Kvalitný poťah z mikrovlákna je hebký a priedušný, príjemný k pokožke. Tieto ľahké vzdušné vlákna majú dobré izolačné vlastnosti a vytvárajú prostredie nevhodné pre výskyt prachových roztočov. Vďaka použitým materiálom sú všetky naše vankúše a periny vhodné pre alergikov a osoby s problémovou alebo citlivou pokožkou. Každý vankúš má na jednej strane zips, ktorý umožňuje pridať alebo odstrániť náplň vankúša. Kvalitný poťah z mikrovlákna je hebký a priedušný, príjemný k pokožke.

 • Paplóny Antistress...

  Rada Antistress - je vhodná na celoročné využitie. Prikrývky a vankúše Antistress vynikajú výbornými vlastnosťami vďaka použitiu karbónových vlákien. Karbónové vlákna slúžia na odvod statickej elektriny a napätia. Zaisťujú svoju inovačnú technológií spokojný a pokojný spánok. Vďaka tomuto vláknu sa perina obomkne okolo tela spiaceho človeka a prispeje k pohodlnému spánku. Perina sa skladá z dvoch vrstiev dutých vlákien, medzi ktorými vzniká vzduchová vrecko. Vďaka tomu poskytuje príjemnú hrejivosť a súčasne ľahkosť. Povrch tvorí príjemný polyesterový hodváb s vtkanými jemnými carbonovými vláknami. Tieto ľahké a vzdušné vlákna majú dobré izolačné vlastnosti a vytvárajú prostredie nevhodné pre výskyt prachových roztočov. Vďaka použitým materiálom sú všetky naše vankúše a periny vhodné pre alergikov a osoby s problémovou alebo citlivou pokožkou. Každý vankúš má na jednej strane zips, ktorý umožňuje pridať alebo odstrániť náplň vankúša.