Informácie

Nové produkty

Zľavnený tovar

Paplóny
Ponúkame predaj paplónov v klasických rozmeroch a s klasickou váhou výplne. Či už klasické rozmery -140x200 a 140x220 cm, alebo aj moderné a čoraz populárnejšie dvojpaplóny - 200x220 a 200x240 cm. Samozrejme šijeme aj paplóny podľa Vašich špeciálnych požiadaviek - neváhajte nás preto kontaktovať na: info@svetobliecok.sk Vďaka rôznej váhe výplne...
Ponúkame predaj paplónov v klasických rozmeroch a s klasickou váhou výplne. Či už klasické rozmery -140x200 a 140x220 cm, alebo aj moderné a čoraz populárnejšie dvojpaplóny - 200x220 a 200x240 cm. Samozrejme šijeme aj paplóny podľa Vašich špeciálnych požiadaviek - neváhajte nás preto kontaktovať na: info@svetobliecok.sk Vďaka rôznej váhe výplne Vám vieme ponúknuť PAPLÓNY NA ZIMU vhodné na chladnejšie mesiace. S nižšou váhou zase ponúkame UNIVERZÁLNE PAPLÓNY a na najteplejšie mesiace PAPLÓNY NA LETO. Podľa druhu výplne ponúkame 3 kategórie paplónov: antialergické paplóny Z DUTÉHO VLÁKNA, paplóny Z PERIA a paplóny Z OVČEJ VLNY. Povrchovú látku paplónov tvorí 100% bavlna, mikrovlákno (resp. mikrofáza) alebo 100% bavlnená sýpkovina. Paplóny s polyesterovým rúnom rúnom možno aj prať v práčke, na rozdiel od paplónov z ovčej vlny a z peria, ktoré sa dajú len chemicky čistiť v čistiarni. Kontaktujte nás prosím, radi Vám vyrobíme paplón podľa Vašich predstáv.
Detaily

Paplóny V kategórii sa nenachádza žiadny produkt.

Podkategórie

 • Paplóny z dutého vlákna

  Najpredávanejšie paplóny! ANTIALERGICKÉ PAPLÓNY Z DUTÉHO VLÁKNA sú plnené silanizovaným polyesterovým rúnom s dutými vláknami. Paplóny sú ľahké, mäkké, hrejivé. Keďže ich možno prať na vysoké teploty (len biele paplóny), sú mimoriadne vhodné PRE ALERGIKOV a astmatikov. Povrchový materiál biela bavlna. Ak máte záujem o špeciálne rozmery, kontaktuje nás, aby sme Vám mohli overiť možnosť ich výroby. Paplóny sú prešité univerzálnym vzorom na švédskom stroji MAMMUT.

 • Perové paplóny z peria

  Paplóny z tradičných materiálov vhodné najmä do chladnejších mesiacov. Sú vyrobené z kvalitných prírodných materiálov. PAPLÓNY Z PERIA sú plnené husacím perím a páperím a váhou výplne 2000 gramov alebo sú plnené 100% husacím páperím s váhou výplne 1350 gramov (LUX). Povrchová látka je 100% bavlnená sýpkovina ružovej farby s vysokou hustotou, aby sa zamedzilo prechádzaniu peria von z obliečky. Tieto paplóny nie je možné prať doma v práčke - ošetrovať sa môžu len v čistiarni!

 • Paplóny z ovčej vlny

  Paplóny plnené tradičným a osvedčeným prírodným materiálom - ovčou vlnou. Vyrábame ich v štandardných rozmeroch - 200 x 140 cm a 220 x 140 cm. Paplóny sú plnené pravou ovčou vlnou vo forme rúna a povrchovú látku tvorí 100% ružová bavlnená sýpkovina s vysokou hustotou. Pri ošetrovaní dodržujte pokyny na všitej etikete!

 • Detské sety paplón +...

  Doprajte svojmu dieťatku ten najlepší pocit zo spánku s našimi setmi ROYAL a TERMO, ktoré zabezpečia maximálne pohodlie a vzdušnosť počas celej noci.