• Novinka

Mušelínové obliečky do detskej postieľky ružové

Keď obliečky pre najmenších, tak jedine bavlnené a príjemné, ktoré zaistia pohodlný a kvalitný spánok. Mušelínové detské obliečky sú ideálnou voľbou pre tých, ktorí hľadajú priedušnú a ľahkú posteľnú bielizeň. Jedná sa o bavlnené obliečky s voľnejšou väzbou tkaniny, ktoré vyniká svojou ľahkosťou.
35,40 €
S DPH
Množstvo
Na sklade - doručíme do 5-7 pracovných dní

  • Zloženie obliečky: tkanina 100% bavlna - mušelín

  • Rozmer návliečky: 90x135cm, 45x60cm

  • Teplota prania: 40°, sušenie v automatickej sušičke

  • Obsah balenia: 1+1, 1ks obliečky na prikrývku + 1ks obliečky na vankúš

  • Farba obliečky: ružová

Mušelín collection a niečo o materiáli

Mušelínová posteľná bielizeň je posteľná bielizeň vyrobená z mušelínu, čo je ľahká a mäkká tkanina, zvyčajne vyrobená z bavlny. Vďaka voľnej väzbe tkaniny je mušelín veľmi priedušný, čo pomáha regulovať teplotu počas spánku a zaisťuje pohodlie v teplom počasí. Vďaka svojim vlastnostiam je mušelín ideálnym materiálom na výrobu posteľnej bielizne.

Zapínanie na mušelínových obliečkach

Bežne vyrábame posteľnú bielizeň so zipsovým uzáverom. Všívaný zips je dnes veľmi žiadaný kvôli jednoduchej výmene posteľnej bielizne. Používame zipsový uzáver s plochým jazdcom, ktorý nijako nevyčnieva z posteľnej bielizne. 

Kedy obliečky z mušelínu použiť?

Ak hľadáte posteľnú bielizeň na každodenné použitie, s mušelínovou posteľnou bielizňou neurobíte chybu vďaka jej veľmi jednoduchej údržbe. Mohlo by sa zdať, že posteľná bielizeň je vhodná len na letné obdobie, ale v skutočnosti je veľmi pohodlná a prispôsobí sa teplotným podmienkam. Mušelínové obliečky regulujú teplo počas spánku.

Mušelín má prirodzený a elegantný vzhľad a vďaka jeho dostupnosti v rôznych farbách ho možno ľahko zladiť s interiérom v spálni, ale aj ako dekoračný doplnok na pohovke pred televízorom.

Vďaka svojej jemnosti a šetrnosti k pokožke je mušelínová posteľná bielizeň skvelou voľbou pre detské posteľné obliečky a prestieradlá. Pomáha udržať dieťa v pohodlí a bezpečí.

Údržba obliečok

Pred prvým použitím bielizeň vyperte. Mušelínové obliečky sa ľahko udržiavajú. Dá sa prať v práčke a rýchlo schne, čo uľahčuje jeho pravidelnú výmenu a čistenie. Mušelín je pevný a odolný materiál, ktorý vydrží časté pranie a dlhodobé používanie. Vzhľadom na svoju rustikálnu štruktúru nie je mušelínová posteľná bielizeň vhodná na žehlenie. Ak budete bielizeň sušiť v automatickej sušičke, nezabudnite zvoliť dlhší, šetrnejší program.

Pôvod výrobku

Posteľná bielizeň je vyrobené v ČR našej vlastnou výrobou.

Kvalitex
8413501420Z

Data sheet

Vyberte si materiál:
mušelín
Vyberte si rozmer:
1+1, 90x135, 45x60cm

Mohlo by vás zaujať aj