Prestieradlo jednolôžkové plachta Atlas hladký 140x240cm biele

Hotelové obliečky ATLAS hladký sú vyrobené z veľmi jemnej tkaniny s atlasovou väzbou. Obliečky a prestieradla vynikajú vysokou jemnosťou a zároveň vysokou pevnosťou, dlhoročnou životnosťou a sú príjemné na dotyk. Obliečky možno vyvárať a ponúkame ich v bielej farbe.
15,80 €
S DPH
Množstvo
Na sklade - doručíme do 5-7 pracovných dní

Zloženie prestieradla: tkanina 100% bavlna, atlasová väzba

Rozmer prestieradla: 140x240cm

Teplota prania: 90 °, vhodné do mangľa

Obsah balenia: 1 ks prestieradla

  • Posteľná bielizeň Atlas hladký je vyrobená z tkaniny 100 % bavlna, ktorá vyniká jemnosťou a na dotyk je saténová. Vďaka zloženiu 100 % bavlna ide o hrejivý satén. 
  • Tkanina je vďaka hustote dostavy veľmi pevná a vydrží mnoho pracích cyklov. Z týchto dôvodov sú obliečky aj prestieradlá vhodné najmä pre hotelový segment. 
  • Prestieradlá vyrábame v rovnakej kvalite, a to ako plachty alebo ako napínacie so všitou gumou. Plachty vyrábame s dostatočnou rozmerovou rezervou, aby sa nevysúvali zo spodnej časti matraca. 
  • Posteľnú bielizeň, obliečky a prestieradlá radu Atlas hladký ponúkame aj v iných rozmeroch, ktoré vidíte v ponuke. V prípade vášho záujmu nás prosím kontaktujte najlepšie e-mailom na info@svetobliecok.sk
  • Posteľnú bielizeň, obliečky a prestieradlá z dôvodu zrážanlivosti bavlnenej tkaniny vyrábame s rozmerovou rezervou. Táto vlastnosť (zrážanlivosť) je charakteristická práve pre bavlnené tkaniny. 
  • Tkanina Atlas hladký nemá vzor a jej plošná hmotnosť (gramáž) je 140-145 g/m2. 
  • Prestieradla plachty sú obšitá zo všetkých štyroch strán, aby zachovali stabilitu a pevnosť na všetkých krajoch.
Kvalitex
75140240
10 položky

Data sheet

Vyberte si materiál:
Bavlnený satén

Mohlo by vás zaujať aj