Predĺžená thermo perina Aloe vera 140x220cm zimna biela

Predĺžený paplón Aloe vera thermo vyniká vysokou hrejivosťou. Vďaka svojim vlastnostiam je paplón určený pre zákazníkov náchylných na chlad a zimné mesiace. Predĺžené prikrývky sú dlhšiu o 20cm než štandardné rozmery paplóna. Obsahom tkaniny je výťažok Aloe vera, ktorý má zmäkčujúce účinky pre vašu pokožku.

80,80 €
S DPH
Množstvo
Na sklade - doručíme do 5-7 pracovných dní

Zloženie paplóny: povrch - tkanina 100% polyester mikrovlákno + výťažok z Aloe vera

                             výplň - 100% polyester (duté vlákno)

Paplón vhodný pre rozmer obliečky: 140x220cm

Teplota prania 60 °, sušenie v bubnovej sušičke na zníženú teplotu.

Plošná hmotnosť výplne (gramáž): 600g / m2, 1850g na celý rozmer výrobku

Farba paplóny: biela

  • Paplóny Aloe Vera sú vyrobené našou vlastnou výrobou. Používame iba overené a kvalitné materiály, ktoré sú priebežne kontrolované.
  • Rastlina Aloe Vera (Aloe pravá) sa používala už v starom Egypte, kedy ju ženy využívali na skrášlenie pleti. Ďalšími, kto využívali liečivé účinky tejto rastliny, boli indiáni.
  • Povrchový materiál (tkanina) z mikrovlákien je obohatený výťažkom z Aloe Vera, kde tento výťažok z liečivej rastliny prináša konečnému zákazníkovi zdravý spánok. Môže pôsobiť zmäkčujúcim vplyvom na pokožku spiaceho človeka a to aj napriek bavlnené obliečky.
  • Vďaka použitiu tkaniny z mikrovlákna vyniká paplón vysokým komfortom pre dotyk a zároveň je tkanina veľmi hustá a jemná. Tkanina má z lícnej strany broskyňový omak.
  • Výplňou prikrývok Aloe Vera je vysoko kvalitné duté vlákno. Toto duté vlákno prináša zákazníkovi veľmi hrejivý, ale zároveň vďaka ľahkosti použitého rúna dutého vlákna príjemný spánok. Rúno dutého vlákna je termicky spájané, teda vydrží pri každodennom spánku zákazníkovi dlhé roky.
  • Thermo paplóny sú vyrobené spojením (na pevno) dvoch samostatných prikrývok, ktoré sú spojené olemovaním na prešívacom stroji. Tieto paplóny nieje možné od seba oddeliť. V prípade, že by ste chceli paplóny oddeliteľné, máme v ponuke Duo paplóny Aloe vera.
  • Paplóny Aloe Vera vyrábame iba v bielej farbe a sú vhodné pre alergikov.

 

Kvalitex
6122555
10 položky

Data sheet

Rozmery paplóna
140x220cm

Mohlo by vás zaujať aj