Zimná thermo perina ALOE VERA 140x200cm biela

Thermo paplóny Aloe vera sú veľmi hrejivé a to vďaka zvolenému výrobnému postupu a vysokou váhou na celý výrobok až 1680g. Paplóny Aloe vera sú vyrobené českou výrobou značky Kvalitex. Mikrovláknová tkanina obsahuje výťažok z Aloe vera (Aloe pravá), ktorá má na pokožku zákazníka zmäkčujúci vplyv.

76,30 €
S DPH
Množstvo
Na sklade - doručíme do 5-7 pracovných dní

Zloženie paplóny: povrch - tkanina 100% polyester mikrovlákno + výťažok z Aloe vera

                             výplň - 100% polyester (duté vlákno)

Paplón vhodný pre rozmer obliečky: 140x200cm

Teplota prania 60 °, sušenie v bubnovej sušičke na zníženú teplotu.

Plošná hmotnosť výplne (gramáž): 600g / m2, 1680g na celý rozmer výrobku

Farba paplóny: biela

  • Thermo prikrývky sú charakteristické vysokou hrejivosťou a tepelným komfortom zákazníka.
  • Paplóny Aloe Vera sú vyrobené našou vlastnou výrobou. Používame iba overené a kvalitné materiály, ktoré sú priebežne kontrolované.
  • Rastlina Aloe Vera (Aloe pravá) sa používala už v starom Egypte, kedy ju ženy využívali na skrášlenie pleti. Ďalšími, kto využívali liečivé účinky tejto rastliny, boli indiáni.
  • Povrchový materiál (tkanina) z mikrovlákien je obohatený výťažkom z Aloe Vera, kde tento výťažok z liečivej rastliny prináša konečnému zákazníkovi zdravý spánok. Môže pôsobiť zmäkčujúcim vplyvom na pokožku spiaceho človeka a to aj napriek bavlnené obliečky.
  • Vďaka použitiu tkaniny z mikrovlákna vyniká prikrývka vysokým komfortom na dotyk a zároveň je tkanina veľmi hustá a jemná. Tkanina má z lícnej strany broskyňový omak.
  • Výplní prikrývok Aloe Vera je vysoko kvalitné duté vlákno. Toto duté vlákno prináša zákazníkovi veľmi hrejivý, ale zároveň vďaka ľahkosti použitého rúna dutého vlákna príjemný spánok. Rúno dutého vlákna je termicky spájané, teda vydrží pri každodennom spánku zákazníkovi dlhé roky.
  • Thermo paplóny sú vyrobené spojením (na pevno) dvoch samostatných prikrývok, ktoré sú spojené olemovaním  na prešívacom stroji. Tieto paplóny nieje možné od seba oddeliť. V prípade, že by ste chceli paplóny oddeliteľné, máme v ponuke Duo paplóny Aloe vera.
  • Paplóny Aloe Vera vyrábame iba v bielej farbe a sú vhodné pre alergikov.

 

Kvalitex
6120555
10 položky

Data sheet

Rozmery paplóna
140x200cm

Mohlo by vás zaujať aj