Francúzská predĺžená perina Luxus plus letná 240x220cm biela

Letná prikrývka Luxus je vďaka použitej vrstve dutého vlákna veľmi ľahká príjemná a je prevažne určená pre letné obdobie. Francúzska predĺžená prikrývka je dĺžky 220cm, Teda je o 20 cm dlhšia než štandardný paplón.
58,50 €
S DPH
Množstvo
Na sklade - doručíme do 5-7 pracovných dní

Zloženie paplónu: povrch - 100% polyester (mikrovlákno), výplň - 100% polyester (duté vlákno)

Prikrývka vhodná pre rozmer obliečky: 240x220cm

Teplota želanie 60°, sušenie v bubnovej sušičke na zníženú teplotu.

Plošná Hmotnosť výplne (gramáž): 150 g / m2, 790 g na celý rozmer výrobku

Farba paplónu: biela

  • Povrchovým materiálom francúzskeho paplónu Luxus Plus je tkanina (mikrovlákno), vyrobená zo 100% polyesteru. Táto tkanina je charakteristická vysokou hustotou priadzí a svojim broskyňovým omakom. Tento omak je docielený počesaním jedne strany tkaniny.
  • Výplňovým materiálom je vysoko kvalitné duté vlákno - 100% polyester, ktoré vďaka svojim dutinám zaisťuje spotrebiteľovi hrejivosť pri spánku. U všetkých prikrývkách uvádzame plošnú hmotnosť (gramáž) iba výplňového materiálu a až na celý rozmer výrobku.
  • Francúzske paplóny Luxus sa dajú prať v automatickej práčke a sušiť v bubnovej sušičke. Odporúčame zákazníkovi, aby dodržiaval symboly údržby, ktoré sú uvedené na textilnej etikete našitej na každom výrobku.
  • Francúzske paplóny Luxus sú prešité panelovým vzorom. Vďaka zvislému a vodorovnému prešitiu je dostatočne zabezpečená výplň proti posunu.
Kvalitex
6324855020
10 položky

Mohlo by vás zaujať aj