Obliečky na periny a vankúše

Kvalitné posteľné obliečky na periny a vankúše zo 100%-nej bavlny bez pridania umelých priadzí. Obliečky sú ušité z najkvalitnejších materiálov pre vysokú pohodlnosť a komfort zákazníka. Výroba obliečok na mieru podľa vašich požiadaviek a predstáv. Posteľné obliečky sú vyrobené na Slovensku a v Českej Republike s dôrazom na kvalitu a spracovania...

Kvalitné posteľné obliečky na periny a vankúše zo 100%-nej bavlny bez pridania umelých priadzí. Obliečky sú ušité z najkvalitnejších materiálov pre vysokú pohodlnosť a komfort zákazníka. Výroba obliečok na mieru podľa vašich požiadaviek a predstáv. Posteľné obliečky sú vyrobené na Slovensku a v Českej Republike s dôrazom na kvalitu a spracovania materiálov!

Detaily

Obliečky na periny a vankúše V kategórii sa nenachádza žiadny produkt.

Podkategórie

 • Bavlnené obliečky

  Bavlnené obliečky vyrobené zo 100%-nej bavlny pre Váš príjemný spánok. Bavlnené posteľné prádlo ponúkame najmä v základných - typizovaných rozmeroch. Ak však máte záujem o iný rozmer, kontaktuje nás, aby sme mohli preveriť možnosť výroby špeciálneho rozmeru pri konkrétnom dezéne. Niektoré látky máme totiž skladom v šírke 140 až 160 cm, iné látky majú šírku 220 až 240 cm - z týchto materiálov sa potom dajú vyrobiť moderné obliečky až v rozmere 200x220 , prípadne 200x240 cm. Bavlnené obliečky sú vyrobené z kvalitných bavlnených priadzí. Štandardne majú zapínanie na gombíky, na požiadanie ich však môžme vybaviť zipsovým uzáverom. Pred prvým praním je potrebné obliečky obrátiť na ruby a pri každom praní dodržať ošetrovacie symboly z etikety. V tejto sekcii ponúkame obliečky z kvalitných českých materiálov, ako aj z dovozových látok. Pri českých látkach je vždy uvedená možnosť prania až na 60 stupňov C. Prajeme Vám príjemné nakupovanie!

 • Krepové obliečky

  Krepové obliečky vyrobené zo 100%-nej bavlny v krepovej úprave a zapínanie je riešené formou gombíkov. Na požiadavnie ich však môžme vyrobiť aj so zapínaním na zips - treba uviesť do poznámky pri tvorbe objednávky. Veľkou výhodou krepových obliečok je skutočnosť, že ich netreba žehliť, čím vlastne šetria Váš čas. Ponúkame ich v štandardnom rozmere 200x140 cm ako aj v predĺženom rozmere 220x140 cm. Ak máte záujem o špeciálne rozmery, neváhate nás kontaktovať, aby sme mohli preveriť možnosť výroby aj v inom rozmere. Krepové látky však máme len v úzkych šírkach (140 až 145 cm), takže obliečky na veľké (francúzske) postele sa z nich vyrobiť nedajú. Obliečky treba prať obrátené na ruby podľa pokynov na všitej etikete. Niektoré na 40 stupňov C a niektoré možno prať až na 60 stupňov C. Prajeme Vám príjemné nakupovanie!

 • Damaškové obliečky

  V tejto kategórii nájdete v ponuke damaškové obliečky. Vyrobené sú z kvalitnej jednofarebnej a na husto tkanej látky so žakarovými vzormi. Materiál: 100% bavlna. Sú príjemné na dotyk, majú luxusný vzhľad a dlhú životnosť. Doporučená teplota prania je 40 stupňov C. Prajeme Vám príjemné nakupovanie!

 • Saténové obliečky

  Saténové obliečky vyrobené z najkvalitnejších bavlnených priadzí. SATÉNOVÉ OBLIEČKY sú jemné na dotyk, zachovávajú si jemný lesklý povrch a tým Vám dodávajú pocit luxusu. Saténové posteľné prádlo je zabalené v priehľadnej krabici s fotkou. Ponúkame Vám tiež OBLIEČKY Z MAKOSATÉNU, t. j. saténu najvyššej kvality, ktoré sú veľmi obľúbené u náročnejších zákazníkov. V našej ponuke nájdete saténové obliečky v rozličných farebných variantoch, je len a len na Vás, ktoré si vyberiete.Všetky saténové obliečky z tejto kategórie sú vyrábané u nás a majú zapínanie na zips. Tieto obliečky ponúkame v štandardizovaných a najpoužívanejších rozmeroch. Ak však máte záujem o špeciálne rozmery, neváhajte nás kontaktovať a v prípade, že to šírka látky u konkrétneho vzoru dovolí, vieme Vám vyrobiť aj obliečky v iných rozmeroch. Pri ošetrovaní prosím dodržujte pokyny uvedené na etikete - obliečky treba pred praním otočiť na ruby a dodržať odporúčanú teplotu prania - u niektorých dezénov 40 stupňov, u iných zas 60 stupňov C. Nesmú sa používať pracie prášky, ktoré obsahujú bieliace činidlá. Prajeme Vám príjemné nakupovanie!

 • Licenčné obliečky

  Ponúkame Vám kvalitné posteľné prádlo v licenčných vzoroch vyrobené zo 100% bavlny. Vaše deti určite potešíte, ak im zakúpite posteľné obliečky Frozen, obliečky Hello Kitty, posteľné obliečky Monster High, obliečky princezné (Popoluška, Snehulienka, Kráska, Princezná na vlásku,.. ), posteľné obliečky Lego Friends alebo pre chlapcov obliečky Lego City, či obliečky Spiderman, obliečky Cars (McQueen), alebo posteľné obliečky Myšiak Mickey, či obliečky Myška Minnie, obliečky Mimoni a iné. Najmenších potešia rozprávkové obliečky Krtko, obliečky Macko Pu, či obliečky Bob a Bobek, obliečky Maxipes Fík, obliečky Bob staviteľ a veľa iných. Licenčné obliečky majú rozmer 140x200 cm pre paplón a 70x90 cm pre vankúš (niektoré vzory 70x80 cm pre vankúš - ale pasujú aj na klasický rozmer vankúša, máme to odskúšané). Zapínanie je na zips. Tieto obliečky nie sú našim výrobkom, preto ich nemôžme dodať v iných rozmeroch. Pred praním je obliečky potrebné prevrátiť na ruby a dodržiavať ošetrovacie symboly uvedené na etikete. Prajeme Vám príjemné nakupovanie!

 • Detské obliečky

  Bavlnené detské obliečky vyrobené z najkvalitnejších 100% bavlnených priadzí na Slovensku a v Českej republike. Najvyššia kvalita a garancia presného šitia v štandardnom rozmere 140x200 cm + 70x90 cm. V ponuke nájdete obliečky pre chlapcov aj dievčatá so zvieratkami, autami a inými detskými vzormi.

 • Bavlnené obliečky na...

  Kvalitné obliečky na malé vankúše vyrobené z čistej 100% bavlny s rozmerom 40x40cm. Obliečky sú príjemné na dotyk, majú vysokú savosť a aj po častom praní držia svoj tvar a vzhľad. Vyberte si obliečky, ktoré rozžiaria, premenia alebo zútulnia vašu spálňu.

 • Gobelinové obliečky na...

  Najkvalitnejšie gobelinové obliečky na malé vankúšiky v rozmere 42x42cm vhodné na celoročné využitie. Vysoká kvalita tkania a presného šitia zabezpečia garanciu spokojnosti. Zapínanie na zips.

 • Ľanové obliečky na...

  Kvalitné ľanové obliečky na vankúšiky vyrobené na Slovensku v rozmere 40x40cm s krásnymi vzormi. Kvalitná sublimačná potlač zabezpečí dlhotrvácnu stálosť farieb. Zapínanie na zips.