Kuchynské potreby

V sekcii kuchynské potreby môžete nájsť Slovenské výrobky, ako sú gobelinové obrusy, gobelinové vankúše, chňapky, kuchynské zástery, chňapky a iné. Garantujeme kvalitu a spracovanie všetkých produktov!

Kuchynské potreby V kategórii sa nenachádza žiadny produkt.

Podkategórie

 • Gobelinové obrusy

  Gobelinové obrusy v najvyššej kvalite až 435 g/m2 ušité na Slovensku, patria medzi najkvalitnejšie obrusy na svete vďaka veľkej hustote tkania. Vysoká kvalita spracovania s garanciou kvality šitia a použitých materiálov.

 • Bavlnené obrusy

  Bavlnené obrusy v najvyššej kvalite až 270 g/m2 ušité na Slovensku, patria medzi najkvalitnejšie obrusy vďaka veľkej hustote tkania čistých 100% bavlnených priadzí. Vysoká kvalita spracovania s garanciou kvality šitia a použitých materiálov.

 • Kuchynské zástery

  Kuchynské zástery patria medzi najobľúbenejší kúsok odevu v kuchyni a tak Vám prinášame z kvalitnej 100% bavlny a hustotou priadzí až 270g/m2 tieto krásne zástery pre pánov aj dámy ušité na Slovensku. 

 • Ľanové chlebníky

  Ľanový chlebník si získal priazeň vďaka svojmu u veľa zákazníkov, vďaka svojmu vzhľadu, kvalite šitia a spracovania, nakoľko je vyrobený na Slovensku.

 • Chňapky

  Kuchynské chňapky s podložkou sú vyrobené z kvalitnej 100% bavlny s vysokou gramážou až 270g/m2 vďaka ktorej Vám budú dlho slúžiť. Krásne vzory potešia nie len oko, ale budú aj ozdobou Vašej kuchyne.