Francúzske bavlnené obliečky TANEA ružová 240x200, 70x90cm

Francúzske obliečky sa skladajú z jednej obliečky na paplón a z dvoch obliečok na vankúš s rozmermi 240x200 a 70x90cm. Posteľná bielizeň je vyrobená z veľmi jemnej tkaniny s vysokou hustotou jemných priadzí. Bavlnené obliečky je možné prať na 60 °. Vzor obliečky TANEA ružová zdobí jemný romantický vzor červených a púdrovo ružových kvetov na bielom podklade.

63,80 €
S DPH
Množstvo
Na sklade - doručíme do 5-7 pracovných dní

Zloženie obliečky: tkanina 100% bavlna, plátnová väzba, potlačená

Rozmer návliečky: 240x200cm, 70x90cm

Teplota prania: 60 °, prať naruby

Farba obliečky: biela, červená, púdrovo ružová a smotanová

Obsah balenia: 1 + 2, 1ks obliečky na prikrývku + 2ks obliečky na vankúš

  • Francúzske obliečky sú vyrobené z jednej šírky tkaniny, preto nie je uprostred zošité, preto nie je uprostred zošité a dezén nie je narušený žiadnym nevzhľadným švom.
  • Posteľná bielizeň je vyrobené z tkaniny 100% bavlna. Tkanina, používaná na výrobu obliečky je veľmi jemná a príjemná na dotyk. Plošná hmotnosť (gramáž) tkaniny je 120g / m2. Tkanina má vysokú hustotu veľmi jemných priadzí.
  • Posteľná bielizeň je vyrobené v ČR.
  • Obliečky sú opatrené zapínaním so zipsovým uzáverom. Všitý zipsový uzáver patrí dnes medzi vysoko žiadané uzávery obliečky, kde používame peckový jazdec. Zipsový uzáver je veľmi praktický a manipulácia s obliečkami pri prezliekaní je vďaka nemu ďaleko jednoduchšie. V prípade záujmu o iný druh zapínania, tz. zapínanie s nitěnými gombíkmi, nás neváhajte kontaktovať  na info@svetobliecok.sk.
  • Zapínanie u obliečky nie je po celej šírke obliečky, ale je odšito 10cm od kraja, aby sa zabránilo vypadávaniu rohov prikrývky alebo vankúša.
  • Rozmer návliečky uvádzame už po vyzrážaní, kde sú nové obliečky vyrobené s rozmerovou rezervou. Zrážanlivosť patrí k bežným vlastnostiam bavlnených tkanín.
Kvalitex
7124001329Z
10 položky

Data sheet

Vyberte si materiál:
Bavlna
Vyberte si rozmer:
1+2, 240x200, 70x90cm