Posteľné bavlnené obliečky Zen 140x200, 70x90cm

Posteľná bielizeň je vyrobená z veľmi jemnej tkaniny s vysokou hustotou česaných priadzí. Obliečky je možné prať na 60°. Posteľné obliečky vyrábame s rôznym zapínaním. Posteľné obliečky sú vyrobené v ČR.
32,30 €
S DPH
Množstvo
Na sklade - doručíme do 5-7 pracovných dní

Zloženie obliečky: tkanina 100% bavlna, plátnová väzba, potlačená

Rozmer obliečky: 140x200cm, 70x90cm

Teplota prania: 60 °, prať naruby

Obsah balenia: 1 + 1, 1ks obliečky na paplón + 1ks obliečky na vankúš

  • Posteľná bielizeň je vyrobená z tkaniny 100% bavlna. Tkanina, používaná na výrobu obliečok je veľmi jemná a príjemná na dotyk. Plošná hmotnosť (gramáž) tkaniny je 140g/m2. Tkanina má vysokú hustotu veľmi jemných česaných priadzí.
  • Posteľná bielizeň je vyrobená v ČR našou vlastnou výrobou.
  • Obliečky sú opatrené zapínaním so zipsovým uzáverom. Všitý zipsový uzáver patrí dnes medzi vysoko žiadané uzávery obliečky, kde používame peckový jazdec. Zipsový uzáver je veľmi praktický a manipulácia s obliečkami pri prezliekaní je vďaka nemu ďaleko jednoduchšie. V prípade záujmu o iný druh zapínania, tz. zapínanie s nitěnnými gombíkmi, nás neváhajte kontaktovať  na info@svetobliecok.sk.
  • Zapínanie u obliečky nie je po celej šírke, ale je odšité 10cm od kraja, aby bolo dosiahnutej pevnosti krajov bielizne.
  • Rozmer návliečky uvádzame už po zrazeni, kde sú nové obliečky vyrobené s rozmerovou rezervou. Zrážanlivosť patrí k bežným vlastnostiam bavlnených tkanín a každý výrobca s ňou musí pri novom výrobku počítať.
  • Pri výrobe posteľného prádla si zakládame na kvalite spracovania, ale tiež hlavne na kvalite vstupných materiálov, ktoré priebežne skúšame a testujeme.

 

  • Dezén Zen obsahuje nasledujúce farby: biela, sivá
Kvalitex
70201010115Z
10 položky