Vyšívané výrobky

Predstavujeme Vám naše výrobky, ktoré si vlastnoručne vyšívame. Medzi výrobkami môžete nájsť folklórne vyšívané tričká, mikiny, zimné šály, dámske folklórne sukne, ako aj ruksaky, bavlnené tašky, krstové košieľky a iné. V prípade záujmu vieme zmeniť farbu výrobku či nite. Všetko je len na Vašej fantázii!

Vyšívané výrobky V kategórii sa nenachádza žiadny produkt.

Podkategórie

 • Tričká

  Krásne tričká s krátkym a dlhým rukávom, ktoré si vlastnoručne vyšívame. V ponuke nájdete dámske, pánske, ale aj detské tričká. Kvalitné bavlnené tričká s krásnymi vyšívanými vzormi, ktoré sú oficiálne zakúpené a podliehajú autorským právam.

 • Mikiny

  UNISEX mikiny s krásnymi vzormi, ktoré sú oficiálne zakúpené a podliehajú autorským právam. Vyberte si svoju obľúbenú farbu mikiny, výšivky, veľkosť a urobte si radosť mikinou vyrobenou našimi rukami z tých najkvalitnejších materiálov.

 • Bavlnené tašky s výšivkou

  Bavlnené tašky sú vyrobené zo 100% BIO bavlny s certifikátom Fairtrade, na ktoré aplikujeme folklórne výšivky. V prípade záujmu je možné vybrať si vlastnú farebnú kombináciu výšivky. 

 • Bavlnené ruksaky s...

  Bavlnené ruksaky sú vyrobené zo 100% BIO bavlny s certifikátom Fairtrade, na ktoré aplikujeme folklórne výšivky. V prípade záujmu je možné vybrať si vlastnú farebnú kombináciu výšivky. 

 • Dámske sukne

  Krásne dámske sukne, ktoré si vlastnoručne šijeme. Sukne sú vhodné ako pre dámy tak pre slečny vďaka univerzálnemu pásu, ktorý sa prispôsobí od 40cm do 90cm. Kvalitná 100% bavlna a presné šitie zabezpečí príjemné nosenie. 

 • Krstové košieľky

  Košieľky na krst vyrobené na Slovensku zo 100% čistej bavlny a krásnou výšivkou. Krstové košieľky priamo vyšívame podľa požiadaviek zákazníka.