Vyšívané výrobky

Predstavujeme Vám naše výrobky, ktoré si vlastnoručne vyšívame. Medzi výrobkami môžete nájsť vyšívané tričká, mikiny, zimné šály, dámske folklórne sukne ako aj ruksaky a iné. V prípade záujmu vieme zmeniť farbu výrobku či nite. Všetko je len na Vašej fantázii! 

Vyšívané výrobky V kategórii sa nenachádza žiadny produkt.

Podkategórie

 • Tričká

  Krásne tričká s krátkym a dlhým rukávom, ktoré si vlastnoručne vyšívame. V ponuke nájdete dámske, pánske, ale aj detské tričká. Kvalitné bavlnené tričká s krásnymi vyšívanými vzormi, ktoré sú oficiálne zakúpené a podliehajú autorským právam.

 • Mikiny

  Krásne mikiny s dlhým rukávom, ktoré si vlastnoručne vyšívame. V ponuke nájdete dámske, pánske, ale aj detské mikiny. Kvalitné bavlnené mikiny s krásnymi vyšívanými vzormi, ktoré sú oficiálne zakúpené a podliehajú autorským právam.

 • Polokošele

  Krásne polokošele s krátkym rukávom, ktoré si vlastnoručne vyšívame. V ponuke nájdete dámske a pánske polokošele. Kvalitné polokošele s krásnymi vyšívanými vzormi, ktoré sú oficiálne zakúpené a podliehajú autorským právam.

 • Zimné šály

  Krásne a hrejivé šály, ktoré si vlastnoručne vyšívame. V ponuke nájdete viac farebných kombinácii. Kvalitné fleecové šále s krásnymi vyšívanými vzormi, ktoré sú oficiálne zakúpené a podliehajú autorským právam.

 • Dámske sukne

  Krásne dámske sukne, ktoré si vlastnoručne šijeme. Sukne sú vhodné ako pre dámy tak pre slečny vďaka univerzálnemu pásu, ktorý sa prispôsobí od 40cm do 90cm. Kvalitná 100% bavlna a presné šitie zabezpečí príjemné nosenie. 

 • Bavlnené tašky

  Krásne tašky vyrobené z organickej 100% bavlny, ktoré si vlastnoručne vyšívame. Taška je ideálna na nákupy, ale aj na výlety do prírody, nosenie drobností, na šport, alebo do mesta. Dlhé rúčky zabezpečia príjemné nosenie cez hlavu aj rameno.