Detský sortiment

Detské sety, mantinely do postieľky, posteľné obliečky, perinky, vankúše a krstové košieľky pre najmenších vyrobené z tých najkvalitnejších materiálov, pre vysoký komfort a pohodlie Vašej ratolesti. 100% bavlna zabezpečuje pocit jemnosti a priedušnosti. 

Detský sortiment V kategórii sa nenachádza žiadny produkt.

Podkategórie

 • Detské obliečky do...

  Vytvorte z detskej postieľky miesto plné fantázie a sladkých snov. Obliečky do postieľky sú vyrobené z kvalitného materiálu, z priadze 100% bavlny. Bavlnené obliečky sa vyrábajú s motívmi z detských rozprávok a vo farbách, ktoré nevyblednú ani po častom praní. Nechajte deti, aby si obliečky vybrali samy, možno ich tak nalákate ľahšie do postieľky.

 • Detský set paplón +...
  Zaistite svojmu dieťatku kvalitný a zdravý spánok, vybavte mu detskú postieľku prikrývkou a vankúšom s povrchom z príjemného polyesterového hodvábu alebo kvalitnej bavlny a náplňou z dutých konjugovaných vlákien 100% značkového polyesteru. Detský set má výborné izolačné vlastnosti a nevytvára prostredie pre výskyt roztočov. Prikrývka aj vankúš antialergické.
 • Detské sety do postieľky

  Detské sety pre najmenších vyrobené z najkvalitnejších 100% bavlnených priadzí pre vysoký komfort Vášho bábätka. Používaný materiál je výhradne čistá 100% bavlna. Set obsahuje: Mantinely do postieľky v rozmere: 140x60 cm s výškou 30 cm + detské bavlnené obliečky v rozmere: 130x90 cm + 45x65 cm + odkladací priestor na bočnú stranu postieľky so šiestimi praktickými odkladacími vreckami v rozmere: 60x60 cm

 • Krstové košieľky

  Košieľky na krst vyrobené na Slovensku zo 100% čistej bavlny a krásnou výšivkou. Krstové košieľky priamo vyšívame podľa požiadaviek zákazníka.