Obrusy

Kvalitné obrusy od Slovenského výrobcu v najvyššej kvalite s krásnymi vzormi. V našej ponuke nájdete teflonové, ľanové, s krajkou ako aj najkvalitnejšie gobelinové obrusy. Veľký výber rozmerov z ktorých si dokážete zaručene vybrať. Tešíme sa na Váš nákup!

Obrusy V kategórii sa nenachádza žiadny produkt.

Podkategórie

 • Gobelinové obrusy

  Najkvalitnejšie gobelinové obrusy vo vysokej gramáži až 405g/m2. Celoročné obrusy, ktoré si zamilujete svojou kvalitou a vzorom. V ponuke nájdete rôzne rozmery z ktorých si môžete vyberať presne na svoj stôl. Obrusy sú vyrobené na Slovensku.

 • Ľanové obrusy

  Veľmi obľúbené ľanové obrusy si u nás môžete vybrať prakticky v akomkoľvek tvare a rozmerov, vďaka priamej spolupráci s výrobcom. Obrusy sú vyrábané na Slovensku. Vysoká kvalita, krásne vzory sú značkou kvality a precíznosti.

 • Teflonové obrusy

  Teflonové obrusy sú prakticky neoddeliteľnou súčasťou väčšiny domácností. Vďaka teflonovej úprave sa obrusy ľahko udržiavajú čisté. V ponuke nájdete veľkú škálu vzorov a rozmerov. Pokiaľ Vám nevyhovuje ani jeden rozmer, napíšte nám a my sa postaráme o jeho výrobu na mieru priamo pre Vás.

 • Folklórne obrusy ľanové

  Predstavujeme Vám naše ľanové obrusy s teflonovou úpravou a krásnym folklórnym vzorom s ľudovými motívmi. Krásne ľudové motívy očaria všetkých priaznivcov folklóru a ľudových tradícií. Ľanové plátno dodáva obrusu eleganciu, zvýrazňuje jeho nádherný vzor a prenáša nás do čias minulých.

 • Gobelinové obrusy...

  Vianočné gobelinové obrusy vyrobené na Slovensku v najvyššej kvalite až 405g/m2. Krásne motívy najväčšieho sviatku v roku, ktoré nemôžu chýbať na Vašom štedrovečernom stole.